Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA online rendelés és...

IKEA online rendelés és házhozszallítás esetén lehet fizetni ajándékkártyával?

Figyelt kérdés
Van egy 10000 forintos IKEA ajándékkártyám és szeretnék a kisfiamnak egy asztalt két székkel, ki is néztem már 7900 forint. Ilyen esetben ha online rendelem meg és házhozszállítást kérek lehet ezzel az ajándékkártyával fizetni? Néztem az IKEA honlapján de sajnos semmit sem találtam. (Lehet én vagyok vak.)

2018. jan. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az IKEA telefonszáma a barátod.
2018. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresel egy email-címet/telefonszámot a honlapjukon és megkérdezed az ügyfélszolgálatost, hogy lehet e ilyet.
2018. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az unatkozó emberek hozzászólását nagyon hasznos volt nyilván nem ezt tettem volna holnap, de gondoltam vasárnap este 9kor nem nagyon van mit hívni. Feltételeztem, hogy valaki már vásárolt vagy vásárolni akart így és akkor megtudom a választ. De itt köztudottan csupa kedves ember van. :)
2018. jan. 21. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

"gondoltam vasárnap este 9kor nem nagyon van mit hívni"


Ha csak eddig jutottál a gondolkodásban, akkor igenis segített az, aki az e-mailt ajánlotta.

2018. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!