Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy méretű kézi nagyítót hol...

Nagy méretű kézi nagyítót hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szükségem lenne egy méretes kézi nagyítóra. 20 és 30 centi átmérő közötti lenne jó.


Amiket webshopokban meg neten mindenfelé találtam eddig, azok maximum 11 centi.


Ha valaki véletlenül látott normális méretű kézi nagyítót is valahol, jelezze, legyen szíves.



#nagyító #nagyító lencse #kézi nagyító lencse
2018. febr. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kéziben nemigen van, de ha veszel egy asztali nagyítót és szétkapod, valamint rögzítesz rá egy nyelet meg is vagy. Ilyesmire gondoltam:

[link]

2018. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a listádat. A baj még nem is az, hogy szerelgetni kell, hanem hogy a legnagyobb átmérő is csak 132 mm-es, ami nekem picike.
2018. febr. 13. 01:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos ez csak az első találat volt, amit a google kiadott. Amúgy lehet tudni, mire használnád? Mert nekem úgy tűnik, hogy inkább valami hordozható mikroszkóp kell neked.
2018. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy sima kézi nagyító csak az, ami. Általános célú dolgokra jó. A nagyobb átmérő kényelmesebb.
2018. febr. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!