Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A három ágy közül szerintetek...

A három ágy közül szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Lassan itt az ideje, hogy új ágyam legyen, viszont elakadtam és döntésképtelen vagyok, ezért remélem itt segítséget kapok.

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Az első finom és nőies, pont azért fogott meg, a második és harmadik pedig sokkal praktikusabb hely szempontjából, a másodiknál annyi, hogy olyan fura nekem a fejnél lévő tároló oldalsó része. Igazából az első és a második között vacillálok leginkább. Illetve szerintetek melyik a strapabíróbb? Megindokolnátok kérlek, hogy melyiket választanátok és miért?



2018. febr. 16. 23:40
 1/10 anonim válasza:
100%
Én a másodikat választanám, egyrészt mert van külön ágynemű tartója illetve egyéb tárolója, másrészt pedig nincs a végén semmi ami zavarná a lábamat, nem úgy mint pl az elsőnél az a rács.
2018. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre kétségkívül az első a nyertes, mert szép, de kényelem szempontjából nem a legjobb. Szeretek ágyban olvasni, és nem biztos, hogy acélrácsoknak szeretnék nekidőlni közben.

A második praktikus, és összességében akár jól is nézhetne ki, de én utálom a farostlemezt. Valószínűleg ezt a dizájnt választanám, és megcsináltatnám asztalossal rendes fából eredeti színben vagy akár fehérre pácolva (átlátszódjon az erezet).

A harmadik végképp nem tetszik, olyan retro stílusa van, az meg nem az esetem.

2018. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%

Tavaj egy olyan hotelban voltunk ahol pont olyan àgy volt mint az 1. Szerelem volt első làtàsra.

Otthonra nem vàlasztanàm, màr màr tùl csajos.

A màsodik a nyerő. A fejnèl lèvő tàrolò rèsz direkt praktikus. Kèzlkrèmnek orrspraynek papirzsepinek szuper :)

2018. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Utolsó vagyok :) meglàttam a többi kèpet is szòval a tàrolò elèg nagy könyveknek is ami plussz pont. Egyertelmű 2-es.
2018. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%

1.

Kinézetre sem tűnik strapabírónak. A támlának valóban nem igazán kellemes nekidőlni. Túl csajos ha egy férfi is képbe jönne, tini lányszobába még okés lenne küllemre. A vékony magas lábak erőkarok is, a második képen látszik, hogy a támla a falig nem fekszik fel, ha nekidőlsz ott a legmagasabb az erőkar és el is kezdi szétcseszni a rögzítést. Alatta mivel magas lábakon áll kicsit körülményesebb porszívózni, főként szűkebb szobában.


2.

Túl kompakt már annyira ami csak a létező legkisebb lakóterekbe való. Egy ágyban ha nem létszükséglet "muris" mindenféle fiókokat beépíteni. Olyan mint a gyűrű óra vagy a golyóstoll óra, érdekes érdekes csak jajj ne már. Az 1 és 2 képen a támla polcok nem is érnek a földig ott egy fura lyuk van (bár nem minden képen ami kérdéses). Ha teljesen be is van ott polcozva az ágyból amúgy sem érhető el így éjjeliszekrényként nem funkcionál. Egy klasszikus különálló éjjeliszekrény praktikusabb és komplettebb hálószoba látványt is kelt. Előnye az erős támla és, hogy nincs ágyvégi támla ami szűkebb helyeken a közlekedésben előnyösebb.


3.

Küllemre a legelegánsabb forma modern/rusztikus stílusban, általában egy jobb hotelben is efféléket láthatunk (nyilván drágább kivitelben). Strapabírásra is alapvetően jó. Ha padlószőnyeg van akkor a falig tolható, ha szegőléc van akkor odatolva két távtartót lehet elrejteni mögötte.


Ebből a háromból a harmadikat választanám. Vagy feltornáznám egy kicsit drágábbra szép egyszerű modern formával:

MALM fehér

[link]

MALM barna

[link]

2018. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy az 1-est NEM választanám.

Bár kecses, de több szempontból sem praktikus.

Nincs ágyneműtartó és a fémen aludni állítólag nem egészséges valamilyen energiaáramlás miatt (Ezt már több helyen olvastam, de nem tudom úgy visszaadni, ahogy írva volt)

A 2-es a legpraktikusabb, ha kevés a tárolóhelyed, de nekem a 3-as tetszik a legjobban, mert egyszerű, természetes anyag és van ágyneműtartója.

2018. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! #5-ös, amit küldtél az nekem is tetszik, annyi a bajom, hogy nincs olyan tartó a tetején, mint a másodiknál amit linkeltem, tehát nem tudok a fejem felé tenni dolgokat, de ettől függetlenül most már ő is bekerült a versenybe. :D
2018. febr. 17. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Most látom, hogy a 3-nak sincs ágyneműtartója, bár lehet venni hozzáillő alsó tárolót.

Így viszont a 2-est választanám, függetlenül attól, hogy küllemre a 3-as tetszik.

2018. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:

Hát igen most nézem, az oldal fiókosok mellé éjjeliszekrény nem is tehető, mert nem lehet kihúzni a fiókot. A Malm is ilyen azok mögé kellene tényleg egy elem ami felér az ágy támla tetejéig, viszont szélesebb és ott két lebegő éjjeliszekrény lenne.

/#5/

2018. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ha annyira szeretnél a támla mögé csináltatsz egy dobozszerű dolgot. Max hogy pontos legyen kijönnek és lemérik. Amúgy talán a Malm bevállalható éjjeliszekrénnyel is ha a két belső fiókba ritkán használt dolgokat tesz az ember. Meg ehhez formailag illene egy ilyen támla mögötti tartórész.
2018. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!