Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendező program?

Lakberendező program?

Figyelt kérdés
Van valami program (akár online, akár letölthető) amivel be tudom állítani a szoba méreteit, formáját, padló színét, fal színét és tudok bele bútorokat rakni (hálószoba)?
2018. febr. 17. 19:10
 1/9 A jó édes ***** válasza:
25%
Van, de sokkal egyszerűbb papíron ceruzával.
2018. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az nem élethű.
2018. febr. 17. 20:13
 3/9 A jó édes ***** válasza:
49%
A CAD programok sem azok és nem is céljuk. Ezek a szoftverek dokumentációs céllal készülnek a műszaki tervezőknek és építészeknek, nem pedig a lakástulajdonosoknak.
2018. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kitchendraw
2018. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
sweet home 3D, ikea, stb. Tudod google a barátod.
2018. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kezdem érteni, miért nem használtam már évek óta a GYK-t.. talán csak minden 3. ember tud normálisan válaszolni a kitett kérdésekre vagy még annyi se.. :D


Kedves A jó édes nevű felhasználó, én is tudom nagyjából, milyenek ezek a program, nyilván nem teljes mértékben élethű rajzokat szeretnék, de egy papíron ceruzával rajzoltnál azért egy fokkal jobbat. Ráadásul az sok idő és nem tudom ide-oda rakosgatni rajta a dolgokat, csak ha mindig újrarajzolom. Márpedig a cél az lenne, hogy a bútorokat ide-oda tologathassan virtuálisan, hogy lássam, hogy lesz a legjobb. Igenis létezneke rre programok, csak nem tudom, mi lenne a legjobb és nem akarok 20-at letölteni, hogy vajon melyik jó. Gondoltam valakinek van már, ami bevált és tanácsot, véleméynt ad róla.


A 4-es számú válaszoló legalább programot írt, habár a neve szerint és első ránézésre csak konyhát szerkeszt, miközben kiírtam, hogy hálószobát szeretnék, de mindegy. :D


Az 5-ös számú meg egyszerűen bunkó. Szerinted én nem írnám be szívesebben a google-ba, hogy "lakberendező program", minthogy itt szenvedjek az idióta emberekkel? Képzeld el, megpróbáltam. Kiadott vagy 20 programot. A két legjobbnak ítéltet kipróbáltam: a sweet home 3D akárhogy,a kárhonnan, akármelyik gépen próbálom, nem működik. Az IKEA pedig csak koynhát és irodát szerkeszt normálsian, hálószobát stb. nem nagyon. A többit emg nem akartam letölteni, mert nem akarom telepakolni a gépet ilyenekkel, inkább megkérdeztem, hátha valaki képes rá, hogy segítsen.

2018. febr. 18. 09:19
 7/9 A jó édes ***** válasza:
0%
Szerintem senki nem gondolta, hogy annyi vizuális képzelőerőd sincs, hogy ne tudj elképzelni egy 5x5-ös szobát, aminél mondjuk a falnál van az ágy, meg egyet, aminél a szoba közepén. Ha ehhez valakinek külön szoftver kell, az már rég rossz. Már csak azért is, mert a szoftverben is ugyanúgy rajzolod meg a határolóvonalakat, mint papíron, csak tán még több időt vesz el. Újrarajzolni pedig nem kell semmit papíron sem - szaggatott vagy egyéb jelölő vonallal (vagy más színnel) rajzolod meg az új helyét a bútornak és kész.
2018. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arról nem én tehetek, hogy annyira egyszerű vagy mint a faék.A sweet home programot még a 8 éves keresztfiam is simán használja.

Üdv.:A bunkó

2018. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom komoly szövegértési problémával küzdötök mindketten.

A jó édesnek nem sikrerült felfognia, mi a célom. Nem az a baj, hogy nem tudok fejben odébbrakni X bútort.

A Bunkó meg nem tudja mit jelent a "nem működik" szó. Nem azt mondtam, hogy használni nem tudom, hanem hogy nem működik a program.

2018. febr. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!