Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok linket betenni a...

Tudnátok linket betenni a lenti feltételek alapján? DIY vagy olcsó szobadekor.

Figyelt kérdés

Szóval,mivel költözésre kerül a sor,és én a szobámat olyanra szeretném festetni,hogy nyugalmat árasszon (pasztell falfesték pl.,ha anyám belemegy,nem tudom,milyen árban vannak). Csak hát az magában elég snassz,szóval szeretném feldobni feltűnőbb díszekkel,ha a bútorokat nem festenénk át (nem engedné édesanyám úgysem,a sok festék nem lenne olcsó,és csak szűkösen tudnánk így is lakást venni).

Eddig már vettem világító ledtalpas kaktuszt,világító pici fénygömbsort.

Plusz én még pár rajzzal és emlékezetes fotókkal egy szép kerettel a falra tenném.

De így is túl letisztult lenne.

Kitaláltam,hogy egy fekete tárolódobozra ráapplikálnék úgyy vagy anyagot,vagy bőrt,hogy Rubik-kockát alkosson.

Akkor pólóból díszpárnát csinálnék.Átfordíthatós flitteres pólókból.

Hasonló ötlet a stílushoz illően?



#fáradtság #dekoráció #ezért nem írok több #izét ide
2018. ápr. 18. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Remélem még nem késő.

[link]

[link]

Ha Youtubeon megkeresed Csorba Anitát rengeteg hasonlót találsz.

2018. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,ismerem,néha ránézek a csatornájára,de úgy olyan kirívó új ötletekkel nem áll elő. Vagy nem az én stílusom a barkácsolt cuccok,vagy túl időigényes,és akkor már megveszem máshol.

A 5-minutes-crafts és nagyobb oldalakról sokkal könnyebben tudok jó ötleteket szedni.Nem magyarázzák túl,mégis könnyű felfogni,gyorsítással együtt.

A második link már tetszetősebb,köszönöm.

2018. máj. 14. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Cipődobozos polc,parafadugó,írásos tapéta:ezekbe beleszerelmesedtem.

Főleg a parafába.

Mint egy fali újság.És le is festhetem a dugókat. Brilliáns!

Várok még ötleteket mindenkitől! :)

2018. máj. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!