Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bőr vagy műbőr kanapét ajánlan...

Bőr vagy műbőr kanapét ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Egy világosabb szürke bőr kanapén mennyire látszódik meg ha pl. ráöntünk véletlenül valamit? Lepereg vagy beissza és foltot hagy?

2018. ápr. 19. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos jópár féle bőr van (+ azok megmunkálása) és mégtöbbféle műbőr, ezt így nem igazán lehet megválaszolni.
2018. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nehéz válaszolni..mert mindegyikből van jó és rossz.

Nekünk volt műbőr de pár év után elkezdett lepattogni róla felülete. szóval emiatt megbántam

2018. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A műbőr olyan mint minden műanyag, kávé, leves, letörölhető róla mint egy viaszosvászonról.

Cserébe 5-10 év a "kihordása" mert kitörik, lehámlik, tönkremegy.

A valódi bőr kényesebb, de szinte örökös darab és ha foltos, akkor időnként át lehet festetni.


Ezért is van, hogy a műbőrgarnitúra 300ezer, a bőr meg 1.300.000,-Ft.

2018. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A mai műbőr többnyire textilbőr amin minden meglátszik, nyugaon is panaszkodnak rá amúgy. A régi féle műbőr az PVC-ből volt/van. A textilből pedig Poliuretán (PU) hab! Ezért mint egy apró pórusú szivacs mindent be tud inni, kényes, kezelhetetlen, kitisztítani se lehet.
2018. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

műbőr a legrosszabb, inkább textil akkor már. Csak a sok proli megveszi a műbőrt mert ki akar tűnni, de közben nagyon rossz.

Az igazi bőr meg a legjobb.

2018. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az igazi bőr meg a legjobb."


Hát én nem órákat ülök benne, csak egy-egy kis pár perces beszélgetésre huppantam bele. De a bőr kanapé olyan kutya hideg hatású télen-nyáron, hogy szövetre cseréltem. Nem fagyoskodtam tovább benne.

Szép meg mutatós, de nekem nagyon hideg volt, nem jött be.

2018. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bőr és műbőr télen hideg, nyáron "izzadós". A bőr legalább bemelegszik és szép, de nekem otthon egyáltalán nem kényelmes. Nézz házi fotókat, szinte mindig letakarva használják és nem azért mert úgy vigyáznak rá;) Én a bőrt szövetre cseréltem. Bőr max irodába.
2018. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!