Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Panel erkélyre milyen napernyő...

Panel erkélyre milyen napernyőt éri meg venni? Nektek melyik vált be és melyik nem?

Figyelt kérdés

Neten nézegettem és elég sokféle van, az 1500ft-ostól határ a csillagos ég.

Panel 4.emeletre lenne, gondolom itt nagyobb szél lehet, mint a talaj közel. Fontos lenne egy olyan talp amit nem borít fel a szél, de ebből is láttam 15kg, 40kg-osat is.

Ernyőből meg dönthetőt szertnék. Ne legyen gagyi és ne is egy vagyon.

Miyen árkategóriában nézegessek?


2018. máj. 13. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
8-10 ezerből kijön egy normális?
2018. máj. 13. 08:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem panelban lakunk, de nekünk az erkélyen ilyen talp van:

[link]

A napernyőre nem emlékszem pontosan, azt hiszem azt is a bauhausban vettük. Dönthető, nem túl nagy, éppen elfér. 11-12 ezer körül volt.

Mi megvagyunk elégedve vele. Az első napernyőnk és a harmadik évet gyűri. Kicsit megfakult, de sosem volt vele gondunk. Bár az is igaz, hogy ha nem ülünk kint, akkor össze szoktuk csukni, így általában nem éri víz, ha esik az eső és a szél sem igen tud belekapni.

A talp mindig körbe van pakolva virágokkal, kifejezetten jó, hogy az ernyő lába a korlát mellett megy kötvtelenül.

2018. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer a viharos szél lefújta az első emeleti erkélyről a napernyőt, nagypapám kergette.. Én harmadik emeleten, déli fekvésű lakásban (nyáron maga a pokol) inkább világos, vastagabb vászonanyagból vettem turkálóban dekorfüggönyt. Az erkélyen felülre erős szárítókötelet rögzítettem, arra függönykarikákkal függönycsipeszeket. Az erkély két oldalára és alul a rácsokra ki lehetett kötni a függönyt rávarrt szalagokkal "szükség és szelek szerint"..). Ha jött a kánikula, behúztam (egy bottal lehetett ki-be húzgálni), ha nem kellett, akkor oldalra kikötöttem. Télire pedig egyszerűen leszedtem az anyagot a csipeszekről. Nekem nagyon bevált, csak a fel-és leszerelésnél volt némi halálfélelem a létra tetején..., és nem árt a felszerelésnél egy segítő, aki fog téged meg a létrát, bár én egyedül csináltam. Lefelé nézni nem szabad!!
2018. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!