Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudtok ajánlani olyan kinyitha...

Tudtok ajánlani olyan kinyitható kanapét, ami mindennapos alvásra is tökéletesen megfelelő?

Figyelt kérdés
70 nm-es a lakásunk. Nemsokára születik a második baba. Két gyereknek külön szobát szeretnénk, illetve magunknak is. Így sajnos nincs lehetőségünk külön nappalira, mert mindent egyszerre nem lehet. Szeretnénk egy olyan ágyat venni, ami kanapévá is összecsukható ha jön néhány vendég. Igazából nem jönnek gyakran, de nem szeretném őket az étkezőbe leültetni. Nem baj, ha nehezen nyitható és csukható, mert tényleg nem lenne rá szükség gyakran. A fontosabb az lenne, hogy kényelmes és minimum 160*200-as legyen. Az se baj, ha kell rá egy fedőmatrac, hogy kényelmes legyen. Egyetlen egyet találtam eddig, de lehet elmegyünk kipróbálni és nem lesz kényelmes. Tudom, elég sok az elvárás, de remélem valaki tud valamilyet ajánlani. Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 22. 07:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tudom, hogy sok ilyen kanapé van, de nem igazán hallottam olyat, amelyik jó lenne. Az ismerőseim azt mondják ilyen kanapé nem létezik, legalábbis mindenkinek rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban...
2018. máj. 22. 07:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Derékfájósként annak idején nagyon sokáig keresgéltem, és valóban nem találtam egyet sem. Végül egy ülőgarnitúra-áruházban (azóta sajnos megszűntek) találtam megfelelőt, ahol lehetett kérni, hogy milyen keménységű legyen a felület. Kb. 10 éve meg van, azóta is tökéletes, bár csak az első 3-4 évben volt rendszeresen használva, azóta a vendégszobában "pihen". :-) Masszív nyitószerkezetű, nem volt olcsó, de ez még 10 év múlva is működni fog.
2018. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrét típust nem tudok mondani neked, de az biztos, hogy az ikeában és a jyskben felejthetőek ezek a dolgok.

Inkább a kikát ajánlom, ott igényesebb, tartósabb bútorok vannak.

Fedőmatracot én is használok, nekem jysk-es kanapém van - hát jó nagy hulladék de kellett valami hirtelen, erre futotta. Ezen is alszom. Nekem kellett rá vennem matracot mert annyira kemény volt, hogy szabályosan mindenem fájt amikor felkeltem, mintha a padlón aludtam volna.

2018. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szekrényből lenyithatót, mert azzal sajnos nem vagyok előrébb, hanem ami kanapé és ha kinyitom ágy lesz belőle.
2018. máj. 22. 14:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Az RS bútornál néztem ki egyet, remélem jó lesz. Sajnos azt se tudom, hogy milyen minőségű...
2018. máj. 22. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de én az RS-nél még nem találkoztam jó minőségű bútorral...
2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem keserítettél el, inkább köszönöm. Más szemmel fogom azért így nézni. Csak szomorú lenne, ha egy közel 200.000.-os bútor rossz lenne a minősége.
2018. máj. 22. 20:41
 9/10 A kérdező kommentje:
*bútornak
2018. máj. 23. 05:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ágyunk van a megfizethetőbúrortól (webáruház), tesóméknak volt olyan kinyithatós ágyuk onnan, amit te keresel, ő esküszik rá, ő ajánlotta nekem is a honlapot.

Sajna ott nem lehet kipróbálni, jellegéből adódóan, de nézz körbe náluk, hátha látsz olyat, amibe beleszeretsz.

2018. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!