Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni fürdőszobába...

Hol tudok venni fürdőszobába tapadókorongos tárolókat?

Figyelt kérdés
Most költözünk albérletbe, és nincsenek felfúrva a fürdőszobába törülközőtartók, polcok, stb. A főbérlő nem is engedi, mert hogy a csempe akkor sérülne. :( Tapadókorongos törülközőtartót, kis polcokat szeretnék a fogmosópohárnak stb, de nem tudom, hol tudnék ilyet venni. Ha tudtok, akkor légyszi segítsetek!
2007. nov. 30. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A váci úti TESCO áruházban láttam ilyeneket.
2007. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint a tapadókorongos megoldás elég gyenge, nem bír el csak kisebb tárgyakat, pl. egy nagy törölközőt már nem biztos, hogy elbír. Én is használtam ilyet a fürdőszobában, de nem sokáig bírta, gyorsan leesett.
2007. dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évig laktunk egy lakásban és a fürdőszoba + konyha megoldásban ez segített. Elbírta a nagy türcsit is. Kb.3-4 havonta leesett. Visszaraktuk és jó volt. Tescoban vettük mi is.
2008. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!