Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak a régi szekrénye...

Mit csináljak a régi szekrényemmel, ha eladni nem tudom?

Figyelt kérdés
Van egy gigantikusan nagy szekrénysorom kb 2,5m magas és 6m hosszú. Eléggé leharcolt, sok rajta a külső sérülés, így eladni nemigen tudnám, viszont lomtalanítás meg sokára lesz, addig meg nem tudom hova rakjam/mit kezdjek vele.

2018. júl. 11. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fel ingyen elvihetővè, hátha van olyan család akinek szüksège van rá.
2018. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta szeretnék megszabadulni egy ugyancsak régi, de jó állapotban lévő, masszív szekrénysortól ingyen. Senkinek sem kell. Szerintem marad a lomtalanítás.
2018. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég költöztünk új lakásba és itt volt egy nagyon régi, barna csúnya szekrény. Egyáltalán nem illet a bútorainkhoz, és mivel lomtalanítás errefelé nincs, így vettem festékeket, tapétát és átalakítottam. Most olyan vagányan néz ki, hogy aki hozzánk jön, az csak dícsérni tudja. Na és már nem is akarjuk kidobni.
2018. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:
50%

Az egyik szomszéd kitett egy öreg szekrényt a kuka mellé. A szemetesek hetekig kerülgették, sportot űztek belőle, hogy a sokadik kérésre sem vitték el. Végül is egy kis "apróért" kegyeskedtek összeborogatni és elszállítani.

A másik szomszéd ebből okulva nem a kukához, hanem csak az alagsori átjáróba rakta le, a zárt(!) lépcsőházban, és rátett egy A4-es lapot nagy piros betűkkel:

"NE VIDD EL CSAK FESTÉS MIATT TETTÜK IDE"

Másnap reggelre eltűnt mind a 8 eleme. :)

2018. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Hirdesd meg tüzifának, ha fa!
2018. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tervezel új bútort, szekrénysort készíteni, akkor abba jó lesz polcnak, csak le kell vágni körfűrésszel méretre.
2018. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!