Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » NÍVÓ biztonsági ajtókról...

NÍVÓ biztonsági ajtókról vélemény?

Figyelt kérdés

Olvasgatok fórumokat és jó ár-érték arányban keresek biztonsági bejárati ajtót. A legtöbb jót a NÍVÓ-ról olvastam, aztán időről időre feltűntek olyan kommentek is, hogy igénytelen, nem esztétikus a kialakítása, de nekem gyanús, hogy csak a konkurencia emberei írnak ilyenkor be, mert utána eltűnik a kommentelő, képpel se támasztja alá.

Nektek van tapasztalatotok velük?



2018. júl. 11. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Hi-Sec csoda "biztonsági ajtót" cseréltem le, miután megvettem a lakást Nivóra. Az ajtót 2 srác hozta fel, majdnem megszakadtak mire felértek a harmadikra. A régi Hi-Sec műanyag ajtót körbe végigvágta egy kiskéssel, ráütött kettőt gumikalapáccsal majd a hóna alá csapva félkézzel kisétált vele... Az ajtót úgy építette be, hogy a beton falba belevert acél rudakat, ahhoz hegesztette végig hozzá az amúgy 120 kg-os ajtót. Lassan egy éves az ajtó, de csak ajánlani tudom!
2018. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!