Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen előnyei vannak ha a...

Milyen előnyei vannak ha a mosógépet a konyhaszekrénybe építik?

Figyelt kérdés
Illetve, ha nem a fürdőszobában található.
2018. júl. 18. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy hatalmas titkot... Oda fér el
2018. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Zömében, ahogy az 1-es írja, milliárdoséknál meg nem megy a fürdő dizájnjához.

Én nem szeretem, mert nekem a fürdőben van a padlóösszefolyó - tudom, ma már nem divat! De ez elég nagy marhaság! - és már kétszer volt, hogy a mosógép elárasztotta a fürdőt. Ha nincs lefolyó és mindez a konyhában történik, befolyik a beépített bútorok alá, aztán azoknak annyi. A másik meg, hogy a másik lakásban a konyhai pultban volt a helye és a hátulja rozsdásodott, az oldala penészedett.

2018. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*

Javítom:


Én nem szeretem * A KONYHÁBAN

2018. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
lakótelepen nem tudsz még megtörölközni se tőle. irány a konyha
2018. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy így befért egy normális méretű kád a fürdőbe.

A konyhában meg úgyis volt hely bőven.

Nem látom egyébként hátrányát. Tök mindegy, hogy hol megy, nem befolyásolja a ruhák tisztaságát. Nyilván teregetni nem a konyhában szoktunk :)

2018. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is azért van a konyhában mert nem fér el a fürdőben - bár helyileg elférne, de rohadtul útban lenne
2018. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kifejezett előnye nincs. Mivel 2 vizesblokk van általában, és a fürdőbe nem fér be, kényszerből beteszik a konyhába.


Holott a mosókonyhában lenne a helye.

2018. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk azért van a konyhába mert a fürdőszobába nem fért be.
2018. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy 160x160-as panelfürdőben öngyilkosság ott tartani a mosógépet (és még kövérek se vagyunk), mondom ezt úgy, hogy albérletben nekünk is úgy volt. Aztán sajátba költözve kiraktuk a konyhába és nem bántuk meg.
2018. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

"milliárdoséknál meg nem megy a fürdő dizájnjához"


Ez nem "milliárdok" kérdése.


Alapvetően ha megnézzük, mi keresnivalója van a fürdőszobában? Alapvetően semmi. Az más kérdés, hogy a panelok tervezésénél nagyjából semmilyen jövőbeni bővítést, használható életteret nem vettek figyelembe és oda rakjuk ahova fér.


Én eddig 2 panelban voltam albérletben, mindkettőben megvette a tulaj a legolcsóbb, batár nagy elöltöltős mosógépet amit csak úgy tudok megtölteni, hogy a folyosón állok. Fürdésnél meg éppen be tudok "bújni" a kádhoz.


Én saját családi háznál biztosan igyekeznék egy kis mosóhelyiséget kialakítani ahol lehet a koszos ruhát tárolni, mosni, teregetni. Egyszerűen kulturáltabban is néz ki, mintha mindig tele lenne a lakás a száradó ruhákkal. Én csak magamra mosok, de szinte mindig ott áll a ruhaszárító a szobámban.

2018. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!