Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek melyik a szebb,...

Szerintetek melyik a szebb, jobb higiénikusabb, a fa, vagy a műanyag vécé ülőke?

Figyelt kérdés

Mert nekem az első dolgom volt, ha új lakásba költöztem, hogy kidobtam az ülőkét (a fát különösen nagy lendülettel) és műanyagot vettem.

Most olvasom valahol, hogy a fa ülőke valami különleges dolog és milyen dráááága!

Miért?



#klotyóülőke mint státuszszimbólum
2018. aug. 9. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én is a műanyagra szavazok. :D

Vécéülőke mint státuszszimbólum?

Ez jó!:)

2018. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Műanyag.
2018. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Én a fából készültet kedvelem. Természetes anyag és a klozet meghitt környezetében csak segít az ellazulásban. Megfelelő karbantartás mellett szinte elkíséri az embert egész életében.
2018. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk bambusz van, van ezen valami lakk is, teljesen jól tisztítható.
2018. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
A fa is teljesen jó, az is le van kezelve. Jól tisztítható, nem szív be semmit.
2018. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, mind a kettőből van jó is rossz is. Inkább a minőség a lényeg anyagtól függetlenül. Szarni meg bármin lehet.
2018. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!