Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel rögzítsem?

Mivel rögzítsem?

Figyelt kérdés
Nagy Linkin Park rajongó vagyok, és szobám díszítésére gondoltam, hogy Linkin Parkos erekjéket tennék a falra. A banda Webshopjában lehet venni ilyen vinyl-t (ilyen CD szerű dolog, csak sokkal nagyobb). Magát a tárgyat,és a kis tokját fel szeretném tenni a falra. A lényeg annyi, hogy ha leszedném, se a falon, se a vinyl-en ne legyen nyoma! Mit ajánlotok, ami tartós? Ez a Blu Tack amit a tanárok nagyon szeretnék használni, mennyire lenne tartós, és hagyna-e nyomot? Köszi a válaszokat!😊

2018. aug. 16. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a linkinizé, de lehet kapni gyurmaragasztót. Vagy paszta állagú. Az nem hagy nyomot egyiken sem. És ha nehezebb tárgyról van szó, akkor több pasztával is rögzítheted.
2018. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Blu Tack = gyurmaragasztó

A gyurmás kivitel tapétán biztos hogy nyomot hagy, sima falfestéken nem tudom.

Amúgy nem bakelit lemezre gondolsz? Azt szerintem a sima cellux is megfogja a falon. Az nem hagy nyomot, viszont csillog, világosban látható hogy azzal van felrakva.

Esetleg lehet venni kétoldalú ragasztószalagot, az is biztos megfogná, de hogy nyomot hagy-e azt nem tudom.

2018. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem az tapasztalat, hogyha celluxszal ragasztok valamit bútorra vagy falra, az nyomot hagy! De ezek szerint akkor a Blu Tack jó lenne! Köszi 😃. Egyébként az a Vinyl gondolom angolul van, valószínűleg az az igazi neve amit a 2. Kommentelő írt! Az elsőnek meg üzenem, hogy keressen rá és hallgasson meg pár számot! Nagyon atom banda! (Pár szám amivel érdemes kezdeni: Numb, In The End, Talking To Myself, A Place Of My Head. Sok jó van, érdemes hallgatni!😃😉
2018. aug. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!