Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen anyagból készült...

Milyen anyagból készült kanapét ajánlotok kutyás lakásba?

Figyelt kérdés
Melyik anyagból jön ki könnyen a kutyaszőr? Mert ami most van az katasztrófa, egy cm darabon ezerszer kell huzogatni a porszívót hogy kijöjjön. A textilbőrön nem maradna meg a szőr de az meg nem strapabíró ha jól tudom.

2018. szept. 4. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Valódi bőr. Ha jól nevelt a kutya nem kaparja szét és könnyű tisztán tartani.

Nálunk az ülőgarnitúra csak egy részére szabad felmennie, ott van egy pokróc. A többi kutyaszőrmentes.

2018. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A textilbőrhöz kutya sem kell, hogy pillanatok alatt rom legyen.

A bőr lenne a legjobb, nagyon nehéz tönkretenni, de azon meg meglátszanak a körmei okozta karcolások és örökké átfestetni nem egy olcsó mulatság.

Vannak nagyon jó minőségű műbőrök is a bőr töredékáráért, nem kell ápolgatni-pátyolgatni, kezelgetni, krémezgetni mint a valódi bőrt, elég egy nyirkos letörlés és tökéletes.

Mindezeket úgy mesélgetem, hogy 2 kutyánk van és 2 garnitúránk, egy ilyen, egy olyan.

2018. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogy tudom megállapítani a boltban,hogy a jó minőségű műbőr-e?
2018. szept. 4. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Hát zömében az árából! :D :D :D

De a viccet félretéve, van benne igazság.

Ha a textilbőr eleve ki van zárva, akkor már nagy baj nem lehet.

Minden garnitúrához, így a műbőrhöz is van hibajavító folt, megnézed, hogy elég vastag e és könnyen szakad e.

Minimum ilyenre gondolok:

[link]

2018. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. szept. 4. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

... és eszembe jutott egy újabb variáció is.

Ha van egy kellemes, kényelmes garnitúrád, akkor a megfelelő helyen kiválasztasz valamilyen műbőrt (megbeszélgetve az eladóval pro és kontra) és átkárpitoztatod a garnitúrát egy kárpitossal.

2018. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MonRo válasza:

Amennyiben zavar a szőr a kanapén, meg kell a kutyának tanítani, hogy az tiltott terület, nem mehet fel rá.

Az utolsóhoz: a papír mindent elbír. Meg a kellően vastag pénztárca is. Egy bútort újra kárpitoztatni - főleg drága anyagból - annyi, mintha vennél még egyet... Borzasztó sokba kerül!

2018. szept. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Tudom, hogy szinte annyi, mintha újat venne valaki.

Én is most vagyok benne egy ilyenben nyakig.

Csak arra az esetre vonatkozik, ha egy jó minőségű, jól funkcionáló, minőségi anyagokból készült, netán antik darabról van szó. Az enyém ilyen és nekem megéri ezt 120-ért átkárpitoztatni, újjá varázsoltatni. Inkább mint ebben az árban vásárolni valami pozdorjából készült szivacs szemetet, amit aztán 5 év múlva leharcoltan árulgathatok a Jófogáson.

2018. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!