Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért olyan ócska a gumirozott...

Miért olyan ócska a gumirozott futószőnyeg hátulja?

Figyelt kérdés
1 éve vettem gumirozott futószőnyeget és időnként amikor felemeltem olyan homokszerű por volt alatta. Először azt hittem poros a szőnyeg, de amikor porszívózás után még több volt alatta rájöttem, hogy porzik a gumirozás. Elvitettem kitisztíttatni és úgy hozták vissza, hogy mégjobban lemálott róla a gumirozás, elporladt és egy puha semmilyen szőnyeget kaptam vissza amiről továbbra is porzott a maradék gumirozás. Kuka lett a vége. Soha többet gumirozott szőnyeget.
2018. szept. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden gumi elöregszik és akkor porlik. A hajgumi, a gatyamadzag :), és szőnyeg hátulja is. De egy év, azért elég kevés, amit kibírt, lehet, hogy már öreg volt, amikor vetted.
2018. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad lehet, hogy már az üzletben is sokáig állhatott. Soha többet nem veszek futószönyeget, csak filces padlószőnyegből vágatom ki a darabokat az előszobába. Nagy tanulság volt, 8 m bánta és én.
2018. szept. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!