Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Árnyékolás technikai megoldás?

Árnyékolás technikai megoldás?

Figyelt kérdés

Délnyugati nyugati tájolású ablakokra keresek olyan megoldást, hogyha nyáron odatűz a nap kellemesen lehessen sötétíteni (ne olyan szinten sötétre mint pl egy redőny), de ha behúzom a sötétítő függönyt és ez az árnyékoló eszköz is teljesen be van húzva/ le van engedve/ stb. akkor a kettő együtt már redőny szerű sötétséget adjon.


Van erre valami jó tippetek? Reluxákat pliszéket nézegettem, de nem tudom, hogy azok képesek egy sötétítő függönnyel együtt szinte töksötétet adni.


Nagyon köszönöm a segítségeteket!



2018. szept. 22. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Napvitorla?
2018. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rákerestem és azt látom hogy ez olyan helyen érdemes használni, ahol van terasz.

Én lakáshoz keresnék megoldásokat, de köszi a tippet ;)

2018. szept. 22. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a spaletta jutott eszembe. Szembeszomszéd most csinált, állítható lamellásat. Olyan sötétet csinálhatsz, amilyet akarsz.
2018. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet, mondjuk annyi hogy sajnos köríves az ablak, arra nem tudom mennyire lehet :D
2018. szept. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!