Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kicsi, csinos hálószoba...

Kicsi, csinos hálószoba garnitúra? (Házhoz szállítással! )

Figyelt kérdés
Ágyat, szekrényt, komódot keresnék elsősorban. Max 120/100/80 cm szélességgel - de nem kisgyereknek.
2018. szept. 22. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekkora méretben szerintem nagyon szűkös a választék, hisz a dupla ágy szabványa 140-nél kezdődik, szimplának meg nagy. Talán egy-két nagyobb áruházban kapható 1-1 típus. Esetleg nézz körbe sorozatokban. Pl. az RS forgalmaz pár típust, amiből összeállíthatod elemekből mi kell neked.
2018. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, ezért is kérdeztem, hátha van valakinek konkrét ötlete. Végigpörgettem már az internetet, lehet valami fölött elsiklottam, de csak a Möbelixnél találtam egy ilyen szettet. Viszont fogalmam sincs, hogy kiszállítanak-e, mert nem láttam az oldalukon, de valakitől meg azt hallottam, hogy igen.
2018. okt. 28. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!