Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ciki használt bőr...

Szerintetek ciki használt bőr fotelt venni?

Figyelt kérdés

Sosem vettem még használt bútort de szeretnék egy

bőr fotelt, újonnan sokallom.


2018. okt. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom neked mi a ciki, én vettem 2 milliós használt bőrgarnitúrát 400ezerért és kevésbé érzem "cikinek" mintha lenne egy textilbőr, félév múlva foszladozó ülőgarnitúrám amit tucatbútorként sikerült megvennem 120-ért újonnan.

A használt bútornál egy valamire kell figyelni, hogy poloskát ne vigyél haza.

2018. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt lenne ciki? Én azt tapasztalom, hogy az emberek nagy része használt bútorokat vesz, és nem pénz hiány miatt. Jobbakat kilehet fogni, mint amik manapság áruházakban vannak tömegcuccok.
2018. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az ? Én csak antik bútorokat veszek magamnak, mert szeretem a XIX. sz. eleji, valódi fából készült bútorokat, azt a stílust.
2018. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak ne ezt vedd meg:

[link]

2018. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve a "ciki" korszakból szerintem kinő az ember 14 éves kor felett. Ha belegondolok, a régi bútoraink sokkal jobban bírják, mint a pár éves olcsó IKEA berendezéseim. Utóbbiakkal sincs igazán bajom, de látszik, hogy nem örök éltre lettek tervezve.
2018. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz csak előtte nézzétek át jól

+ az igazi bőrt lehet restaurálni úgy hogy meg se látszik.


Én mondjuk székemet gyógyszer alapanyag tartó papír hengerből, szivacsból és bőrből csináltam - mindenki azt hitte vettem valami nagy üzletben :)

2018. okt. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!