Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a sarokkanap...

Mi a véleményetek a sarokkanapé+puff kombóról?

Figyelt kérdés

Illetve keresek, ezt vagy ehhez hasonló termékeket kipróbálási lehetőséggel Budapest közeli üzletben, bemutatóteremben: [link]

Nagyon bejön ez a puffos változat, hogy kiegészítve a sarkot egy teljes "kockát" kapunk.



2018. nov. 8. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez rettenetesen néz ki. Mind anyaghasználatban, mind kidolgozás tekintetében.
2018. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt a "teljes kocka" változatot sosem használnád. Aludni kényelmetlen rajta ha meg nincs összetolva akkor mi az ördögöt lehet kezdeni egy 1.2m x 1m-es valamivel? Ülni nem jó, mert nincs támlája plusz lejt kifelé, feküdni kicsi, rátenni dolgokat nem lehet.


Szerintem felesleges.

2018. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha vendégágyként, vagy állandó alvásra akarod használni, akkor szőnyeg kell alá, mert elcsúszik a padlón, vagy a parkettán és a földön köttök ki. (Tapasztalat:)
2018. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ez a puffos kocka se jól nem néz ki, se nem praktikus.


Ha egy nagy ágyként akarja az ember használni, akkor arra vannak direkt nagy franciaágyak, sokkal kényelmesebbek. Vendégágynak feleslegesen nagy. Illetve a puff része amellett hogy marha nagy, semmire nem használható. Nem tudsz rá pakolni, nem jó rajta ülni, csak elfoglalja a helyet. Helyette sokkal praktikusabb egy oda illő kis asztal.

2018. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Mindenféle kanapékhoz szoktak kiegészítésnek foteleket és/vagy puffokat elhelyezni, de ez sajátos használatra van és csak nagyon nagy nappaliban funkcionál jól. Azért mert nem jut hely kávézó asztalnak, az meg csak fontosabb.


Szerintem jobban járnátok egy asztallal és egy-két kis puffal kiegészítésnek, az lábtartónak és plusz ülőhelynek is jó.


Meg szerintem se valami ízléses.

2018. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!