Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen széket ajánlanátok...

Milyen széket ajánlanátok irodai munkához?

Figyelt kérdés

Napi 8 órát ülök számítógép előtt és szeretnék egy jobb széket venni, mert a mostani irodai székem körülbelül egy beállítást tud: Magasság állítás.


Keresgéltem nagyobb áruházak weboldalán irodai székeket, de egyik sem tetszett, mivel azoknál sem volt túlzott beállíthatóság.


Amilyen beállíthatóságok kellenek nekem: magasság / háttámla döntés / karfa magasság.

Nagyjából el is jutottuk az ergonomikus székekhez, de fél milliót azért nem adnék ki egy Herman Miller / Steelcase székért.


Azonban találtam két széket ami tetszik és tudja a beállításokat is, de ezek gamer székek:

NITRO CONCEPT S300 - [link]

CORSAIR T2 ROAD WARRIOR - [link]

Itt pl van árkülönbség csak nem tudom hogy az élmény mennyire tér el.


Fitness labdán / Fit-Ballon nem szeretnék ülni, bár valamelyiknek van háttámlája, de magasság állíthatóság / karfa nekem hiányozna.



#szék #Sonata Arctica #irodai szék #ergonomikus szék #CORSAIR T2 ROAD WARRIOR #NITRO CONCEPT S300
2018. nov. 17. 10:11
 1/1 madboy0602 válasza:
Olyat keress ami közepesen puha ülőfelülettel rendelkezik, és a derekánál van támasz, ha nincs, szerezz be egyet akármelyik olcsó webshopból, ha a hátad támasztva van, kényelmesebben fogsz ülni, a mizgatható háttámla, magasság állítás és a karfák (lehetőleg párnázott) állítása is sokat javíthat a kényelmi élményen, javaslom látogass el egy ilyen témájú üzletbe, próbálj meg párat, nézd meg melyikbe mi tetszik, és azalapján keress tovább. Konkrét példát nem érdemes hozni, ezek egyéni preferenciák, de a gamer székek jó választások lehetnek, mert hosszú, kényelmes ülésre tervezik őket, de az árra is gondolni kell. Sok sikert a keresgélésben
2018. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!