Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gázbojlert milyen fokozaton...

Gázbojlert milyen fokozaton érdemes működtetni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan ?
2018. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2-3-ason megy (maximuma 8), és nagyon forró vizet ad így is.
2018. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.és ha följebb tekerem 4-5 re akkor mi van?
2018. nov. 19. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyanon, hogy kellemesen meleg vizet adjon akkor is, ha már fél napja alig kapott delejt. De ha fürdeni akarok kádban, akkor 80 liter langymeleg víz kevés, akkor feltekerem. De nyilván minél lejjebb van tekerve, annál kevesebbet fogyaszt. Napi két zuhanyzással, épp elég melegre tekerve nekem igen keveset fogyaszt és tökéletesen megfelel így is.
2018. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, ez villany, benéztem. De mindenképpen melegre tekerném, nem forróra, mert az nekem nem kell.
2018. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ha feljebb tekered, nyilván forróbb vizet ad, és természetesen többet is fogyaszt. Ha nálatok mondjuk többen egymás után fürdenek, akkor lehet kevés a 2-3-as fokozat, olyankor érdemes előtte fél órával kicsit feljebb tekerni.
2018. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!