Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » H rendelek egy szárítógépet a...

H rendelek egy szárítógépet a Media Markt-ból online házhoz szállítással, akkor azt felhozzák nekem az első emeleti lakásomba, vagy lerakják a ház előtt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem felhozták media marktból rendeltem. Ha nem hozták volna fel, nem vettem volna át...
2018. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belapus ***** válasza:

Érdemes azért előtte egyeztetni.

Ezt olvasom az oldalon:

"Háztartási gépek esetében a szállítás részleteinek egyeztetése miatt ügyintézőnk keresni fogja Önt megadott elérhetőségei egyikén."

Sőt lejjebb:

"Kérésre díjmentesen elszállítjuk régi készülékét. Az elszállítás feltétele, hogy a leadandó készülék a kiszállítás helyszínén legyen, és szállításra készen álljon."

Mondjuk nekem is felhozták a harmadikra, amikor a csereprogram keretében vásároltam.A hűtőt is és a mosógépet is.

2018. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Aznna89 válasza:
Felviszik ès ki is KELL bontani! Meg kell nézni nem e sérūlt! Ha s-mentes alàírod ès enyi,ha van rajta egy pici hiba is,karc,horpadàs,jegyzőkönyvezik ès visszakūldheted! A mi hűtőnket is így hoztàk!
2018. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem köteles felvinnie, de némi borravalóért felviszik.

Ebből élnek.

2018. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, kötelesek felvinni és ahogy valaki írta fentebb, ki is kell bontaniuk.

Nekem a helyére is betették a hűtőt, beüzemeltük és addig nem mentek el, amíg meg nem győződtek róla, hogy hűt.

Bár ez Euronics volt

2018. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem köteles felvinnie, de némi borravalóért felviszik."


Ha nem hozzák fel nem fogja átvenni. Ha nem veszik át akkor nem fizetik ki nekik a fuvart és még jól le is cseszik őket.

2018. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod, a kapuig kell vinniük.

Az emelet már megbeszélés kérdése.

2018. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# tévedésben vagy... Ha a Mèdia Marktból rendelsz, a 20.emeletre is kötelesek felvinni...
2019. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Felhozták volna valóban. :)

2019. febr. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!