Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek az alábbi kandalló...

Szerintetek az alábbi kandallók közűl, melyik néz ki a legjobban? Melyik illene egy lightos színekkel rendelkező helyiségbe? 30N

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



A lakásban a világos színek játtszanak, skandináv jellegü. drága de szép, tölgy fózolt luxus parketta stb...


kb ilyen, csak nekem nem fehér, hanem NAGYON enyhén van egy kis krém árnyalata a falnak, 10 cm magas díszcsík parkettánál.


[link]


2018. nov. 28. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ha Te vagy az aki szereti nézni a lángokat

2018. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyen ez a te döntésed ,nem én fogom nézegetni .
2018. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik a legjobban

[link]

2018. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok és figyelmedbe ajánlanám ezt az oldalt:

[link]

2018. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Négyes! Köszönböm szépen, kiválasztottad a legdrágábbat :D Nekem is tetszik, csak az nem, hogy sajnos olyan henger alaku és kicsit kukára emlékeztet xD de azért jó és tetszik az üveg formája.
2018. nov. 28. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Második v harmadik tetszik.
2018. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Sajnos eléggé drága ízlésem van, amit nem mindig követ a pénztárcám. :(:(:(

Megpróbáltam most úgy nézni mint egy kukát, de nekem nincs ez az érzésem. Ez eleve ellipszis alakú és ma már a kukákat szögletesre gyártják.:)

Szerintem az a legelegánsabb és a második linkemen levő skandináv kandallók stílusát ebben látom leginkább.

Ezért is ajánlottam a figyelmedbe a linket, nem pedig azért, hogy 2milliós kandallót vegyél!:)

2018. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen :) Lehet tényleg az a legjobb. Engem sem emlékeztetett kukára először, csak a párom mondta, hogy mint egy szemetes, bár ha rajta múlna, akkor egy öntöttvas 100 éves batár valami lenne a nagyszobában :D
2018. nov. 28. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a legutolsó, az a legdrágább!
2018. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a párodnak van igaza.

Mivel az a nagy valóság, hogy ezek a belinkelt képeken szereplő izék, csupán kandallónak elnevezett vaskályhák, melyek újgazdag sznoboknak készülnek drága pénzért, hogy azt higgyék, hogy kandallójuk van.


(Amúgy az általad lefitymált 100 éves vaskályháknak nem csak emelkedő ára, de lelke is van.)


Segítek.

Ezeket hívják kandallónak:

[link]

2018. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!