Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakasfestessel kapcsolatban...

Lakasfestessel kapcsolatban hol tudok a neten ötleteket talalni? Vegre megvan a lakas (alberlet) szeretnek kifesteni, most feher az összes fal, nem csunya, csak nekem kicsit hideg.

Figyelt kérdés
Van elkepzelesem,talan emiatt is olyan nehez.A nappalit narancssargara szeretnem(napos baratsagos legyen),a haloszobat "afrikai stilusura",de nagyon tetszik a piros,csak felek az egesz szobat befesteni vele.Egyaltalan megy az az afrikai stilushoz?A konyhanak "kave hangulatot" szeretnek adni.Csak az egyik falat szinezni is jo ötletnek tartom,vagy hosszanti csikokat ... segitsetek!A neten meg szinte semmit sem talaltam.
2008. nov. 6. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt kipróbálhatod a színeket, de sajnos csak angolul működik. Kis próbálgatással könnyű rájönni hogy működik:

[link]

2008. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a piros az Afrikás.nekünk is piros a háló,első éjjel nagyon fura volt.vannak ezek a kész festékek,azzal olcsóbban jösz ki sokkal sokkal,mintha kikevertetnéd.most mi is festeni akarunk,nekem most a natúr szinek jönnek be nagyon.
2008. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ötleteket.Melyik az az "olcso fajta festek" ? Kikevertetni semmifelekeppen nem tudnam (anyagilag) nincsen ra annyi.Valahogyan az en "ugyessegemen" mulna,hogy a piros az piros legyen... :)
2008. nov. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!