Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok a megkérdezésetek nélkül venne szekrényt/szőnyeget, látványos lakberendezési elemet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Semmit.
2018. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy milyen áron vette, miért vette (lehet meglepetésként ajándékba?) és hogy tetszik e.

Akkor van gond, ha nem tetszik.

2018. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha a saját szobájába vette, természetesen semmit (kivéve, ha közös pénzből vette, miközben majdnem éhezünk). Amúgy megorrolnék, mert mi minden kis flancot megbeszélünk, a lakberendezésben pedig én döntök, mert neki mindegy, nekem pedig nem. Mindig együtt vesszük az ilyesmiket.
2018. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor talan nem en vagyok tul sarkany. Megbeszeltuk, hogy visszafizeti a hitelet, ehhez kepest nem tette, hanem meg rakoltott, hazvasarlas elott. Ahova amugy biztos jol jonne a szonyeg, csak igy nem lesz haz... O nem az a fajta ferfi, akit nem erdekel a lakberendezes, de en se vagyok az a fajta no, igy ennek nagyon nem orulok, mert ha mar mindketten ilyenek vagyunk, legalabb beszeljuk meg. Azert egy szonyeg nem egy kis kiegeszito. Kiirtam magambol, erre most szukseg volt, majd megbeszeljuk.
2018. dec. 4. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Én jöttem haza arra, a bútorok ki voltak cserélve. Ágynemű, szőnyeg, stb, azt észre sem veszem, ha cserélve van.
2018. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nálam, a nő lenne kicserélve...
2018. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A te esetedben egyértelmű számomra a dolog s még csak nem is az a gond, hogy nem szólt, hanem hogy egyáltalán felmerült benne, hogy nem a hitelt kéne fizetni...
2018. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos hogy felháborodnék, és visszavitetném vele! Ilyeneket azért illene megbeszélni a másikkal.
2018. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, #6-os, és #8-as! Én azt mondanám inkább, hogy attól függ, reálisan gondolkodva: ha a párom nem akar semmi bútort vagy szőnyeget lecserélni, csak KIEGÉSZÍTŐT vesz pluszban, mert neki tetszik, és árban is jó, legalábbis közös pénzből meg se kottyan, akkor miért kellene ebből bármi problémát csinálni?

Ha arról van szó, hogy LECSERÉLNI akar valamit és/vagy anyagilag jelentősebb kiadás, akkor persze előtte illő megbeszélni a dolgot, de egyébként...

2018. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
25%
Örülnék neki 😂
2018. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!