Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Milyen színűre fessem a falat?

Ezt a bordűrt még évekkel ezelőtt vásároltam, majd bekerült egy dobozba a szekrény aljára....

Nem régen találtam rá és gondoltam, hogy felhasználom, de nem tudom, hogy milyen színű legyen hozzá a fal...

Tudom, hogy gombhoz a kabátot effektus, de remélem, hogy lesz ötletetek.

Előre is köszönöm a segítséget!

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: szoba, nappali, festék, festés, fal, felújítás, szín, otthon

dec. 6. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok

Krém fehér

[link]

Beige

[link]

Halvány szürke

[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 6. 19:59 Privát üzenet
Épp nemrég kérdezte meg valaki ugyanezt, ott eltanácsoltuk az illetőt a bordűr használatától. 10-15 éve még tényleg divat volt az ilyen dekorcsík, de ma már nagyon nem trendi, ez a virágmintás meg különösen nem, szerintem irtó giccses. Fesd inkább egyszínűre a falat, a bordűrt meg használd fel valami másra, pl. kreatív dekorációkhoz.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 7. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete bútorokhoz milyen színűre fessem a falat?
Béreltünk egy régóta nem használt vendéglátóhelyiséget, amelyben az alábbi padló van. Jpg Ehhez milyen színűre a legjobb festeni a falat? Milyen szín illik hozzá? Jelenleg...
Milyen színűre fessem a falat, ha? (lent)
Milyen színűre festessem a szobám falát?
Milyen színűre fessem a falat a nappaliban?
Melyik falat milyen színűre festenéd ennél az alaprajznál?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!