Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó minőségű törölközőt hol...

Jó minőségű törölközőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tud valaki ajánlani olyan boltot ahol normális nedvszívó törölközőt lehet kapni

Sajnos akárhol vettem eddig mindegyik egy rakás kaki mert nem szívják a vizet csak csúszkál az ember vizestestén


2018. dec. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Kika-ban. Jó minőség, olyan amilyenre régóta vágytam. De az ára miatt csak karácsonyi ajándékként tekintek rá. :-) (70x140-es 10.000 fölött)
2018. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használat előtt legalább 60°C fokon mosd ki, és ne használj öblítőt a törülközőkhöz.

Nézd meg, hogy hol gyártották. Pl.a pakisztáni, indiai törülközők nagyon jó minőségű pamutból készülnek.

2018. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hol veszed, meg mennyi az ára. Nézd meg a címkéjét, milyen g/m² a sűrűsége, minél nagyobb, annál jobb minőségű. Ha 400-500 körül, vagy afelett van, az már jó minőségű, és jó nedvszívó. 100 % pamut legyen az is fontos.
2018. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Hát kedves utolsó én ilyent nem találtam egyik törölköző sem :)

2018. dec. 10. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma voltam a tecsoban és direkt megnéztem, ott is indiai 100% pamut, ami szerintem nagyon jó minőségű.
2018. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!