Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tehetném othonosabbá a...

Hogy tehetném othonosabbá a kertes házunkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy a mostani házunk nagyon lepukkant mert nincs pénzünk felujitásra konkrétan már kajára sincs sok, de vannak itthon alapanyagok amikből tudnék dekorációkat késziteni meg venni is tudnék de nem drágát.A mostani házunkban a falról a mész levan peregve a butorok 20-21 évesek az ágy már nem kényelmes mert a matrac tönkrement és sok az egér is,mindennap takaritani kell hogy ne fuljunk meg a portól meg hogy nézzen ki valahogy de nagyon fárasztó mert nagy házunk van hiába kertes és nem emeletes,most is érzem a por szagát :( és ez az egészségemnek sem tesz jót igy gyakran betegek vagyunk itthon mint mondtam nincs pénz felujitásra igy nem festjük át a falat és nem veszünk uj butorokat de diy (sajátkezüleg) ötleteket irhattok és teraszdiszitő ötleteket is de már a teraszon a beton is repedezik :(

2018. dec. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt írod régi a ház, akkor feltételezhető, hogy meszelve van. Egy új fehér meszelés azért nem drága, ezzel sokat lendíthetsz a ház kinézetén, az egészségetekre is jó lesz, kevesebb köhögés, tisztaság lesz, a díszítéshez csak ez után kezdj

hozzá.

2018. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy szeretted volna kivédeni azt, hogy bárki is azt írja, amit az első válaszoló, de én is csak csatlakozni tudnék hozzá. Ahhoz, hogy odáig eljusson a dolog, hogy már a festék pereg le a falról, nem 1-2 év kell. Díszt akarsz venni, nem drágát... Akármilyen kis bigyó dísz is több száz forint, egy zsák oltott mész meg 850 forint! Egérre egércsapda... Ha már házi barkács, egércsapdát lehet barkácsolni otthon található dolgokból! [link]


Dekorációs ötletekhez a pinterest-en való keresgélést ajánlom.

2018. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába dekorálod, ha csúnya minden.Az sosem fog jól kinézni.Nem bántásból, de ha nincs pénzetek kajára sem miért nem dolgoztok többet vagy váltotok munkahelyet?
2018. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, igen kikéne festeni a házat de ahoz már télen nem kezdhetünk bele.
2018. dec. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!