Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találhatok műanyag fedeles...

Hol találhatok műanyag fedeles tálakat nagy választékban?

Figyelt kérdés

Anno egy webáruházban találtam szögletes műanyag dobozokat fedéllel, 19.5 cm x 19.5 cm x 9.5 cm méretekkel, kb 2 - 2.5 liter űrtartalommal (trapézos forma, kényelmesen volt kimosható). A fedél szorosan illeszkedett, mikrozható is volt, mélyhűthető is volt, remekül bevált étkezési eszközként is. A múlt idő azt jelenti, hogy 20 darabot sikerült vásárolnom belőle (önző módon én vásároltam fel a készletet anno), azóta sincs több, és azok a dobozok "elfogytak" (széthordták "kölcsönbe"). Ideje lenne valami hasonlót újra beszereznem, de ahogy nézegetem a műanyag boltokat weben, elég gyér a kínálat, sok helyen még a méreteket sem tüntetik fel a termékekről, szóval nem találtam vásárolni valót.


Ha véletlenül valaki talált valahol ritka praktikus cuccot fentebbi funkcionalitásra közelítő méretekkel, egy jelzésnek örülnék, hol vásárolta.



2018. dec. 17. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én legutóbb csak bementem az első hiperbe és vettem (Auchan). De ha mindenképp rendelni akarsz akkor gógli és ételtároló doboz. Ha nem írnak méretet akkor meg kérdezz rá és kész.
2018. dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!