Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nappaliban ülögarnitúrãt...

Nappaliban ülögarnitúrãt leszoktãk takarni takaróval?

Figyelt kérdés
Vagy csak takarô nëlkül jobb hasznãlni?
2018. dec. 27. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem szokták, én még sehol nem láttam ilyet, és eddig nem is hallottam róla, csak most tőled! De miért gondolod, hogy le kéne takarni? Az ágyat le szokták, éppen ezért vannak szép díszes ágytakarók, de nappali ülőgarnitúrát nem.
2018. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem le vannak takarva a kanapék és a fotelek is, de ismeretségi körömben a sarokülők is. Főleg, ahol kisgyerekek vannak, nagyon praktikus, mert ha kiömlik valami, vagy koszos lesz, csak a takarót kell tisztítani. De természetesen ezt mindenki maga dönti el, ahány ház, annyi szokás....
2018. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi pléddel szoktuk letakarni
2018. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nagyon kopott, akkor előnyös. Ha nagyon csúszik, mert valódi vagy műbőr, akkor is.
2018. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%
Házibuli előtt még nejlon takarófóliát is teszek rá :D
2018. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Nincs se nappalim, se kamapém

Anyukám letakarja

2018. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Az első válaszoló nem tudom, hol él, de Magyarországon sokan letakarják az ülőgarnitúrát, a kanapét, meg a foteleket is. Van, ahol a háziállatok miatt, van ahol meg saját magukért, hogy ne a bútorszövet koszolódjon, használódjon. Nyilván esztétikusabb takaró nélkül, de sok kárpit-suvickolástól kíméled meg magad, ha letakarod. Ha vendégek jönnek leveheted, ha neked úgy jobb.
2018. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
79%
Mi nem de mamámék és dédim igen
2018. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk bőrgarnitúra van. Amikor vettük nem gondoltuk, hogy nyáron tapad, télen meg hideg.

Ezért -bár nem szép látvány- de kényszerből letakarjuk.

2018. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem láttam olyat, hogy valaki vesz egy neki tetsző, enteriőrbe illő garnitúrát, majd letakarja, tehát gyakorlatilag sosem látja, használja azt ....


Nekem valódi bőr van, nem, nem hideg télen és nem, nem meleg nyáron. És le sincs takarva.

2018. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!