Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb ágymatrac fajta?

Melyik a legjobb ágymatrac fajta?

Figyelt kérdés
fontossági sorrend:1. minőség, 2.ár 3. egyéb
2010. jún. 28. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Cardo nagyon bevált.Azóta egyszer sem fájt a derekam,nagyon kényelmes minden pózban.Az enyém 135.000 volt,de van komolyabb 300.000-ért is.
2010. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hideghab matrac olcsó és jó is


amikor kiválasztottuk épp idegbecsípődésem volt, ülni is alig tudtam, kipróbálásképp ráfeküdni meg végképp nem...a fickó végigmutogatta nekünk a matracokat 70-80-120 ezer...párom kipróbálta őket, egyik se igazán tetszett neki (ilyen komfortzóna, olyan kókuszbélés, amolyan rugó)...aztán leültem egy félreeső ágyra, kiderült, hogy a bolt legolcsóbb hideghab matraca volt, és egyrészt tudtam rajta kényelmesen ülni, másrészt a párom szerint isteni kényelmes volt....egy ugyanolyat vettünk meg 2 ezerrel drágábban és 5 cm-rel vastagabb volt...azóta is kényelmes, 200*160-as 33 ezer volt

2010. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Én is megnéztem sokfélét.Az ilyen Cardo matracot nem szabad egy napon emlegetni egyszerűbb fajtákkal.

A leírása szerint 10.000 alkatrészből áll,a test elvárásainak megfelelően keményebb vagy puhább pl.lábnál és deréknál,nem szív be nedvességet,és nagyon jól szellőzik.

Mivel a minőség volt az első kritérium,nem az ár mindenképpen ajánlom a lehetőséget a figyelmedbe.

2010. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18:30 második vagyok...néztünk Cardo matracokat is, akkor még a hátam se fájt, egészen addig, amíg ki nem próbáltuk őket ;)
2010. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Döntés előtt az Ikeában is nézz körül, nagyon jó minőségű matracaik vannak és állati hosszú garanciát adnak rájuk!
2010. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MatracGuru ***** válasza:

Sziasztok!


Nincs legjobb matrac!

És ennek az oka végtelenül egyszerű: nem vagyunk egyformák. Testmagasságunk, testtömegünk, testarányunk, testsúly-eloszlásunk, csontozatunk, érzékenységünk, kényelmi igényünk, alvási szokásaink, speciális igényeink, pénztárcánk. Többek között ezek a legfontosabb szempontok, amelyek alapján kijelenthetjük, hogy nincs egyetemesen megfogalmazott legjobb matrac, hiszen mindannyiunknak más az igénye; ami Önnek majd egy nagyon jó matrac lesz, az lehet, hogy a szomszédjának már kemény lenne.

A legjobb matrac titka

A legjobb matrac titka, hogy az a matrac majd Önnek lesz a legjobb és legyünk őszinték, ennél többet nem is kívánhatunk. Más majd óvva inti az emlékezőhabtól vagy a bonell rugóktól, Önnek viszont lehet, hogy pont ezen alapanyagok valamelyike rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amely majd elnyeri tetszését. A fontos: nem számít más véleménye, lényegtelen, hogy a szomszédnak vagy a kollégának milyen matraca van, hiszen valószínű, hogy a cipőjük is vagy szorítana vagy lötyögne a lábunkon. Matrac témakörben senki nem tud Önnek konkrét matractípust ajánlani -legalábbis felelősen nem.

Fontos, hogy legyen maradéktalanul kényelmes.

Ezt Önnek, Önöknek kell megérezniük, alváskultúra szaküzletünkben mi csak támpontokat tudunk nyújtani, hogy mit is kellene érezni egy új matracban ahhoz, hogy az a későbbiekben is megfelelő komfortot és ergonómiát nyújtson. Amennyiben ketten használják a matracot, úgy mindkettőjüknek maradéktalanul... Teljes cikk ezzel kapcsolatban az Alváskultúra blog oldalon található, több mint 40 hasonló írással együtt.


Üdv: Alváskultúra

2013. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!