Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel vagy hogyan lehetne az...

Mivel vagy hogyan lehetne az ágykerethez erősíteni a ágyrácsot? Folyton beesik egy-egy léc, és van olyan is, hogy így beesik az egész matrac.

Figyelt kérdés

Belevaló az ágyrács, egyébként. Voltak gondok most a matracommal, habszivacs, de kiteknősödött, és akkor is sokszor esett be az ágyrács, lehet, hogy azért, mert puhult a matrac, nem tudom... Most cserélték ugyanarra a matracot, most meg egyből beesik az ágyrács, lehet azért, mert még nagyon kemény a matrac és ahogy mozgok rajta...

Előre is köszi!


2019. jan. 10. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen ágyrács és milyen az ágykeret?
2019. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Facsavarral...
2019. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát Ikeás az ágykeret, de nem olyan, mint pl. anyukáméké, hogy vannak ilyen kis mélyedések az ágykeretben, ahová be kell dugdosni a léceket. Az ágyrács pedig a matracohoz lett véve, ugyanabban a boltban, az ilyen sima tömör fenyõ, fix ágyrács, vagy nem tudom hogy mondjam, de szerintem nem rugalmas.
2019. jan. 10. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy mintha középen, ahol beszoktak esni a lécek, ott szélesebb lenne az ágykeret, vagy ez lehet hülyeség. Talán húznon kellene rajta, csak nem találom a kulcsot hozzá..:/ Bár a csavar meg nem középen van, hanem csak alul, meg felül.
2019. jan. 10. 20:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Méf az jutott eszembe, hogy ennek a kis kötél szerüségnek, ami egybe tartjaba léceket, felfelé kell lennie vagy lefelé?
2019. jan. 10. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt egy silány minőségű ágykerettel és úgy oldottam meg, hogy a két hossztartó deszkára középen alulról keresztbe rácsavaroztam egy lécet ami nem engedi szétnyílni őket, így nem tud belőle kiesni az ágyrács. Mondjuk ez állítható rács, aminek kerete is van, de mégis kiesett belőle. A másik lehetőség, hogy néhány lécet a szélein és középen, egy-egy facsavarral hozzácsavarozol a kerethez, úgy, hogy az összetartó gurtni vagy kötél feszes legyen közöttük. Egyébként inkább lefelé szokott állni a gurtni, hogy ne hagyjon nyomot a matracba.
2019. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. jan. 10. 23:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég durván igénybe veszitek a pároddal azt az ágyat...


Egyébként igen, ahogy előttem írták, vagy kösd össze középen alulról az ágykeretet, hogy ne tudjon "hordósodni", vagy csavarozd le a rács minden lécét a kerethez

2019. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hahn Gábor ***** válasza:
Az előttem szólók már mindent leírtak, én még annyival egészíteném ki, hogy biztosan nem a matrac okozza, de fontos vele kezdeni valamit, mert, ha kiesik egy-egy léc és nem veszed észre, az tönkrevághatja a matracot (nincs alátámasztás bizonyos helyeken).
2019. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyedül alszom rajta.:D

Persze, köszi, igen azt tudom, hogy nem jó, ha kiesik akár csak egy léc is, de minding egybõl észre is veszem és visszateszem.

2019. jan. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!