Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszoba tükör fölé szeretné...

Fürdőszoba tükör fölé szeretnék 2ledspot izzót borotválkozáshoz. Milyen fényerejűt ajánlott venni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2x4w
2019. febr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb az jó amit írtak. A 2x6w már elèg sok lenne.
2019. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a tökör felett van 4 db GU 10 esbe épített led, de nem az igazi..jobb lenne mindkét oldalon végig led sor, mint a sminkszobákban van..már láttam is ilyen ledsort, csak a felragasztás kérdéses.


a kérdésedre nem válaszoltam, de ne a wattot nézd, hanem a lument. 2 db 400 lumenes már untig elég.amúgy azok gyártótól függően 3-5w-osak.

2019. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hideg vagy meleg fehér? A hideg fehértől tényleg beszédülsz egy idő után?
2019. febr. 8. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2700 Kelvin fokos meleg fehér tökéletes. Ne feledd, hogy a spot lámpa az irányított fényt ad, legfőképp lefelé fog vetíteni, te pedig a tükör előtt állsz, így a fénynyaláb peremét kapod az arcodba. Ezért én is a 6 Watt (cca. 350 lumen)fényforrás beszerelését javasolom, hogy minden apró pattanást ki tudj kerülni ha borotválkozol.
2019. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6w 1800 lumen
2019. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!