Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nálatok az otthoni vendégfogad...

Nálatok az otthoni vendégfogadásnak mi a helyszíne? Ez megnevezik a párotokkal való időtöltés helyszínével? Hogyan rendezzem be a lakást?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem tudom hogy mit vegyek: fotel, fotelok, kanapé.


Egyáltalán hálószobában, nappaliban, vagy konyhában történik?

Azt is írjátok, hogy kivel, mert fontos lehet.


Nekem másfélszobás van. A nagy szoba a hálószobám (itt franciaágy van), a kicsinek egyelőre nincs funkcioja, de nem akarok ott aludni.

Az átkezés pedig a konyhában van.


Jahh és jelenleg egyedül élek.


2019. febr. 15. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a nappali - akárki jön. Nem tudom elképzelni, hogy akár a hálóba, akár a konyhába ültessek le egy vendéget.)


(A te helyedben borzasztó pocsékolásnak / praktikátlannak tartanám egy másfelesben a nagyszobát hálónak / mindenesnek berendezni, de persze, a te dolgod.

Szerintem, ha az embernek már van 2 szobája, vagy akár csak egy galériája, akkor ne legyen egy osztatlan térben a háló és a nappali funkció.)

2019. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a nappaliban fogadjuk a vendégeket, de előbb-utóbb az érkezőben köt ki a társaság. Valamiért mindenki ott szeret üldögélni beszélgetni.
2019. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy jött ki, hogy a hálószoba (ahol az ágy kanapévá csukható össze) a legcélszerűbb vendégfogadó hely. De ehhez úgy is van berendezve: ha az ágy össze van csukva, akkor semmi nem árulkodik arról, hogy igazából ez a háló. Ha sikerül végre felújítanunk a lakást (amivel falak is máshova kerülnek), akkor lesz normális nappali, és tudjuk majd ott fogadni a vendégeket.
2019. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is másfélben élünk jelenleg, most úgy néz ki, hogy a nappaliban van egy sarokkanapé, ott lebzselünk feleséggel és ott fogadunk vendéget is. A hálóban meg franciaágy és alvás, oda nem nagyon jön be senki. Konyhába nem ültetünk le vendéget.

Most születik a babánk, aki már a pici hálóban nem férne el, ezért úgy fogjuk csinálni, hogy a kanapé és a tv megy a kisszobába, a nagyba a franciaágy és a babacuccok. Így 2-3 vendéget továbbra is le tudunk ültetni és mi is elférünk. Aztán mire a kicsi külön szobába menne, remélhetőleg meg lesz az új lakás. Ha nem, akkor pici megy a kisszobába, kanapé a pincébe, a vendégeknek meg a nagyszobában kialakítunk valami kis sarkot. Hát az már kényelmetlen lesz, de kibírjuk ideig óráig ha muszáj.

2019. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappali, de mivel elég nagy a konyha is és abban van az étkező, a végén mindig mindenki kivonul a konyhába. :)
2019. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ahol a nappaliban ültök le, ott milyen bútor van?

Csakis kanapé játszik?

Két fotel és egy kisasztal, esetleg lábtartó puff nagyon béna megoldás? Illetve párral ez gondolom nem túl intim.


És a nappalitok az a tipikus nagy kanapé, szemben vele nagy tévé, alatta a most divatos hosszúkás tv asztal?

2019. febr. 15. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sarokülőgarnitúra van, az vált be a legjobban. Tv. a falon, forgatható, amerre éppen kell.
2019. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem világ életemben az volt a szívfájdalmam, hogy a családi házunkban sosem volt egy normális vendégfogadó szoba, mert anyámék külön aludtak és mindegyik szoba "hálószoba" jellegű volt mindig is.


Én ezt mindig is utáltam. Egyszerűen szar, hogy valakinek ott az ágya benne fekszik, arra ül, és úgy jönnek hozzá, mintha valami halotti virrasztás lenne.


Én ha megtehetném, akkor mondjuk lenne egy nagy kanapé garnitúra, fotellal, meg nagyobb ülővel, amin el is lehet feküdni alkalomadtán.


Sajnos jelenleg is csak szobát bérelek, itt szintén nincs sehol hely. a Konyha tiszta retek, a szobám rendben van de egy apró lyuk, ahol csak egyedül alszok, gépezek, de vendégfogadásra halál.


Szerintem nagyon elegáns és barátságos az, ha van egy direkt nappali rész ahol leülhet a vendég és nem abba az ágyba vetődik bele amin én alszom.

2019. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

3 személyes kanapé

2 fotel puffokkal

Tartozott a garnitúrához egy asztal is, de a kutya miatt áthelyeztük, így nagyobb a tér.

Nálunk csak egy alacsony TV állvány van, nincs ilyen hosszú polcrendszer hozzá, nem is férne el ott, ahol a TV van.

2019. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!