Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mivel illatosítjátok a lakást?

Ti mivel illatosítjátok a lakást?

Figyelt kérdés

Egy középkorú hölgytől vettük meg a lakást és festés előtt kellemes édes illata volt a szobáknak.

Most hígító szag van, meg kaja szag.

A festék meg a hígító szaga az majd elmúlik idővel, de nem tudom mitől lehetne olyan kellemes finom illat.

Nektek mi vált be?

A wcbe tettem ilyen illat gyöngyöket, almás fahéjas, ott egész jó, de a szobák nagyok ehhez.



2019. febr. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Először lakjátok be, minden bútor legyen a helyén, közben szellőztessetek..


egy hétig bírjátok ki, aztán a megmaradt dezodorokból fújj a szekrények mögé..

2019. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2019. febr. 27. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok-sok szellőztetés, plusz illóolajok, vagy füstölő. A legjobban portörlés után szeretem az otthoni illatot, a bútorápolónknak nagyon kellemes enyhe illata van.

Festés után természetes, hogy nincs finom otthon-illata.

2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igen, alig várom hogy kiszellőzzön rendesen :/

köszi neked is, valamikor kaptam egy párologtató baglyot meg illóolajokat hozzá, talán még illatos tea mécsesem is van, csak még kell találni őket :D

2019. febr. 27. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg a középkorú hölgyet, hogy illatosítsa be a lakást!
2019. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vanília, és kávé illatú gyertyát szoktam meggyújtani, nekem ez vált be a legjobban.
2019. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos most hagymával illatosítok mert nem vittem ki kora este a szemetet :'D

Viccen kívül rengeteget szellőztetek, ha valami nagyon büdös akkor csinálok "szagelszívót" (egy nagyon kicsi ventillátor, aminek a bemenetén szén filter van, kimenetén még egy szénfilter, mosószódás-szenes üveg hepaszűrővel, nagyon kicsi a teljesítménye, de pár szemétbentfelejtésen megsegített màr :')) és gyújtok egy apró Yankee gyertyàt. Amikor már csak a gyertyát érzem akkor jó a lakás.

A te helyzetedben viszont mindenképp szellőztetnék pár napot.

2019. márc. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!