Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A Cardo kanapék kényelmesek,...

A Cardo kanapék kényelmesek, alkalmasak állandó alvásra?

Figyelt kérdés
A leírás szerint igen, de saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

2019. ápr. 26. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Először döntsed el próbával, hogy az a keménység neked megfelel e alvásra. Különben nem tudsz rajta aludni, akármit írnak vagy mondanak!

És tudni kell pontosan, hogy miből van. Rugós, vagy hideghab. Mert a normál szivacs, nem alkalmas tartós alvásra szánt matracnak.

2019. ápr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írok egy saját tapasztalatot, hátha valakinek még hasznos lesz.

15 év után nemrég cseréltem le a Cardo Ritmo kanapémat, amit mindennapos alvásra használtam. Ennyi idő után esedékes volt már a csere. Az élettartama alatt az égvilágon semmi baj nem volt vele, kényelmes volt az utolsó éjszakáig, így nem volt kérdés, hogy az utána következő is a Cardo-tól lesz.

Fontold meg az első válaszoló tanácsát is, érdemes kipróbálni, hogy neked megfelelő-e a keménység és a kanapé magassága, mert élőben minden másabb, mint a képeken vagy egy számszerű leírás alapján!

2021. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!