Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sonoma tölgy színű bútorhoz...

Sonoma tölgy színű bútorhoz ti melyen laminált padló színt illetve falszínt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez útmutató:

[link]

[link]


Én valami sötétebbet választanék mint bútor, szürke falakkal, ahogy a második link 3-ik képen is van.

2019. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez a gombhoz a kabátot esete,de nem baj lehet így is ha úgy ragaszkodik az ember a "gombhoz".

Másrészt itt mégsem ez (a bútor színe) az elsődleges szempont, hanem inkább a helyiség mérete és rendeltetése. Teljesen más szín ajánlható egy hálóba mint egy konyhába vagy nappaliba.

Egyébként ezzel a sonoma színnel szerintem szerencséd van,mert elég semleges szín. Sokkal többet fog a lattba nyomni a padló és a falszín, szóval ezeket nyugodtan válaszd meg az ízlésednek és a térnek megfelelően.

2019. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a padló színe üssön el tőle. Az mindegy, hogy világosabb, vagy sötétebb, de ne legyen közel egyforma, mert nem fog jól kinézni.

Falszínben szerintem szinte bármit elvisel. Én a lágyabb színek híve vagyok. Sötét max egy falon, vagy valamilyen "mintában".

Összességében a szoba elrendezését, fényviszonyait kell figyelembe venni. A falak színével lehet optikailag növelni, vagy csökkenteni a teret. A padló mintájával, színével, lerakási irányával szintén. Ha kicsi a szoba, akkor legyen minél világosabb. Ha nagy, akkor jól mutathat a sötét padló is.

2019. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2019. ápr. 28. 12:32
 5/5 anonim válasza:
Szia milyen lett végül a padló?
2021. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!