Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ágymatracot kell cserélnem....

Ágymatracot kell cserélnem. Milyet érdemes venni? 2 db egyszemélyes kellene. Házhoz szállitják? Elviszik a régit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A régit biztos nem viszik el,ez nem hűtő gép.
2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyant èrdemes venned, amit kipróbáltál ès jónak találtál. Mert kismillió fèle van. Előtte olvass utána, mert sok paramèter ès becsapós marketing szöveg van.

Kiszállítást helyben kèrdezd meg. Nem elektromos cucc, így nem viszik el.

2019. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért irtam ide ki a kérdést, mert személyes tapasztalatot vártam. Jól bevált, ár-érték arányos ajánlást vártam.- és még várok :). A reklámok nem érdekelnek.
2019. máj. 18. 07:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj szemèlyes tapasztalatot, felesègem a kemènyebbre esküszik èn a puhát szeretem. Erről ennyit.

Rugós kell, vákuumos, hideghab, többrèteges kókuszos? Erről van döntèsed? Mindegyik lehet jó. Szüleim rugósat kedvelik a mienk hideghab.

Matrackuckóba vettem, van csere garancia is, 30 napos, ingyen szállították. Hideghabba a sűrűsège adja az èlettartamot.

Próba nèlkül ne vegyèl, mindenkinek más jön be, más az elvárás igèny.

2019. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Jysk-nél érdemes kutakodni, mindig van valami akciójuk. 30e Ft/db áron számolj minimum, ennél olcsóbban nem lehet megúszni. Szállításhoz meg kérj meg egy ismerőst, átlag szedánba vagy kombiba befér egy matrac. Egyúttal a szeméttelepre is kinézhettek a régivel.
2019. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Jysk matracai nem érnek sokat, gyenge minőség drágán, 1 év alatt kifeküdhető. 30 ér nincs normális matrac.
2019. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nagyontamas ***** válasza:
Rendelj neten, akkor házhoz szállítják. A régit az első lomtalanításkor kiteheted és elviszik. Továbbá egy csomó kínálatot össze tudsz vetni.
2019. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is támogatom az internetes rendelést. Miután kipróbáltad a kiválasztottat, ill. sok másikat. Mindenképp próbálni kell, ahogy az előttem szólók is mondják, mindenkinek más tetszhet. Olvass sokat utána, pl. Index fórumon: Matrac - rugósat vagy szivacsost? Pálinkás L. okosakat mond, érdemes rá hallgatni. Saját tapasztalatból, nekem hideghabos van, egy bonellrugós után sokkal jobb, de a gyerekek zsákrugósa is elég jó. A minőséget árban mérik, de keményen. nem a legolcsóbbat választva sem bír 3-5 évnél többet. A kókusz összetörik, a memóriahabba beleizzadsz stb, stb.
2019. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én személyes tapasztalatom az, hogy ágymatracot venni csak lutri lehet. Hiába fekszel rá a boltban, csak 2-3 hét alvás után derül ki, hogy jó e.

Én a keményet szeretem, hosszas válogatás után vettem egy keményet jó drágán. Egy hónapra rá kezdtem érezni a derekamon, hogy túl puha ez is. Cserélni kellene, mert használhatatlan, de túl drága volt, nem tudom kicserélni :(

2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvettük. Kicsit magasabb, mint az előző, ezért most ágyvéget / háttámlát / kell venni- csinálni. Erre ötletek? Köszi. Igy hozzérünk a falhoz.
2019. máj. 30. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!