Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A linken található dolgot...

A linken található dolgot milyen néven lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés

[link]


A mintája nem kell hogy ilyen legyen. Elvileg ez valami akusztika javító elem.



2019. máj. 23. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ott van benne a nevében...


Dekor csillapítólap


Keress rá

2019. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!


és ennek az egész futurisztikus világos csodának a falon esetleg meg tudnád mondani a nevét:


[link]

2019. máj. 23. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy szivacs rudak vannak felrahadztva, ami egyszerűen kivitelezhető. De, hogy minden por beletapad az tuti.
2019. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a por egy dolog, de hogy mindent füllessel kell hallgatnom 90m^2 egyedül lakva az meg egy másik...
2019. máj. 24. 09:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt készen nem lehet vajon kapni? Hogyan keressek rá egyáltalán?
2019. máj. 24. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez egyedi dizájn. Lèteznek hangelnyelő falra rakható elemek, de azok kicsit mások.
2019. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem ez nem egyedi dizájn, más színben de ugyanezt láttam egy cikkben is megemlítve.


Amiről te beszélsz olyat tudnál linkelni?

2019. máj. 26. 15:28
 8/11 A kérdező kommentje:
basszus nagyon kellene nekem ez a dolog, honnan lehetne ilyet venni vagy ehhez hasonlót mégis? kong a lakás, most nem fogom telerakni hasztalan bútorkkal :( drága is feleslges is
2019. máj. 27. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Praktikerben vannak hungarocell dekor lapok, de azon nem ilyen vastagok. A parafa jó még, azt is ott kapni. Nekem csak gipszkarton fal van az egyik oldalon, de azért nem kell fülessel hallgatni.:)

Este 10 után egész halkan is mehet. Meg mondjuk a falakon szokott lenni szekrénysor, könyvesfal, szőnyeg, falvédő, azok is bőven szigetik a hangot!

2019. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak van saját holmid... egy kisebb szobát rendezz be velük, és oda tedd be a hifit. Nyilván társasházban nem max hangerővel, és éjszaka nem, de azért bőven szabad hallgatni.
2019. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!