Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen előnyei vannak a...

Ignis Subdialis kérdése:

Milyen előnyei vannak a konyhában tartott mosógépnek?

Figyelt kérdés
Gyakran látom ingatlanhirdetésekben, hogy a mosógép a konyhapult alatt van. Nekem ez meglepő, de biztos van valami fontos előnye, ami győz a hátrányok felett, ezért kérdezem.

2019. júl. 8. 11:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott fér el, mert rohadt kicsi a fürdő
2019. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen előnye nincs. Max. annyi, hogy a fürdőben több hely marad és meg lehet mozdulni. Aki a konyhába teszi, annak egyszerűen nem fér el a fürdőben.
2019. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk is ott lesz.

Nincs különösebb indoka, csak a fürdőben fizikailag nem fér el.

2019. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Azert van ott mert máshova nem fér.
2019. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam rá, hogy akkor elég kisebb fürdő és tudunk egy kis tárolót építeni. Végül mégsem így lett pedig nem lett volna rossz, mert így lehet nyertünk egy alsó konyhaszekrénnyi részt és nem az amerikai konyhás nappaliban mosok, de nincs egy zárható spejz, csak a mosógép felett valamennyi hely meg egy kis beugró az ajtó mellett. Ezekre a helyekre meg mégse rakok porszívót és lekvárt.
2019. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ott van, a fürdőszoba túl kicsi, nálunk sem fért ott el.
2019. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha szereted konyhában csinálni, előtte bele lehet vetkőzni, még el is indíthatod. Ha jók vagytok centrizésig, még be is vonhatjátok kicsit.
2019. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy házban, ahol tehát nem kényszermegoldás, két variációt láttam:

- a konyhában van a mosógép a pult alatt, a konyha mellett pedig van egy kisebb helyiség kimondottan a vasalás céljára (és ruhaszárításra is talán, erre nem emlékszem, de valószínűleg szárítógépes megoldással szárítják a ruhákat)

- nem a konyhában van a mosógép, hanem egy külön helyiségben, ami kimondottan mosókonyha: ott mosnak, ott teregetnek.

2019. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Ostoba,külföldről majmolt divathóbort.Egy vékony felültöltős pl melyik fürdőszobában nem fér el?..Ugyan már..
2019. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

#9

Összedobtam egy méretarányos vázlatot a fürdőszobánkról. (A kis polcok, szennyestartó stb. nem kerültek fel az ábrára.) Mellé tettem méretarányosan 2 mosó-szárítógépet, az egyik amit választottunk, ami normálisan használható is, de mellé azért odatettem a keskenyített opciót is, hogy az mekkora lenne.

Kérlek, mutasd már meg, hogy hova férne be szerinted. De tényleg. Mentsd le, és rajzold be, vagy valami. :D

[link]

A konyhánk meg jó nagy, ott kényelmesen elfér, őszintén nem értem, hogy miért lenne ostoba hóbort minél praktikusabban berendezni a házat...

2019. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!