Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vámosi Milano átlagos szállítá...

Vámosi Milano átlagos szállítási ideje?

Figyelt kérdés

Van-e itt esetleg bárki, aki az idei Glamour-napokon (04.13-14-i hétvége) a Vámosi Milanónál rendelt kanapét és megkapta már, vagy legalább tudja, mikor fogja?

Eltelt több mint három hónap, az ügyfélszolgálatukat telefonon nem lehet elérni, emailben pedig csak arra futja nekik, hogy "legyek türelemmel", már ha egyáltalán válaszolnak. Mivel vásárláskor 8-10 hetet mondtak, és már majd' 14 hete várom a kanapét, türelemből van mára a legkevesebb.



#Bella Itália #Vámosi Milano
2019. júl. 17. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kifizetted már?

Amúgy jogod van elállni a szerződéstől.

Mondjuk amilyen vélemények vannak róla....

[link]

Ez az előző neve

2019. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Érdemes a működtető WORE Hungary Kft cégbejegyzésére ránézni itt: [link]

Nem meglepő dolgot fogsz találni...

2019. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szia! Azóta megkaptad már a kanapét? Én ugyanebben a cipőben jàrok, április 26-án rendeltem és még mindig semmi. Nem kicsit ki vagyok rájuk akadva!!!
2019. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sziasztok! Június 4-én. 115ezer forint előleg fejében megrendeltük álmaink kanapéját! Gondolom tudjátok mit akarok írni:Ügyfelszolgálati telefont nem vették fel Facebook oldalukra leírtam bánatom, üzenetem törölték és kérték e-mailben érdeklődjek! Megtettem! Válasszuk türelmet kérnék a kért szövet nem érkezett meg majd értesítenek! Na ki is akadtam! 11hét után nem érkezett meg? Hát ennyi nem tudom mit tegyek?
2019. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
javaslom a fizetési meghagyás indítását
2019. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bár a fizetési meghagyás indítása előtt bemennék a boltba és közölném, hogy most megvárom, amíg megkapom a pénzt, mivel a szerződést felmondod



ha pedig bankkártyával fizettél a charge back is járható út

2019. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia! Mi április 26-án rendeltünk és még mindig nem érkezett meg! Lassan lejár a 150 nap gyártási határidő is!!! Szóval a 11 hét még nem is annyira sok ennél a cégnél... sajnos
2019. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Sziasztok,

ti azóta megkaptátok? Július 17.én rendeltem, és azóta semmi. Emailre nem válaszolnak, telefont nem veszik fel.

2019. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mi már megkaptuk, szeptember 17-én. Szépen lassan szállítják ki a kanapékat. Van egy facebook csoport ezzel kapcsolatban: Kanapét várók baráti társasága, ott sok hasonló helyzetben levő vásárló tag, sok információ cserél gazdát.
2019. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
És ti mikor rendeltétek a bútort?
2019. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!