Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az ÉMÁSZ-nak miért jó, hogy...

Az ÉMÁSZ-nak miért jó, hogy ennyire lehetetlenné teszi a villanyórák átírását tulajdonosváltásnál?

Figyelt kérdés

Az összes többi szolgáltató - víz, csatorna, gáz, stb nem szórakozik evvel.

Ezeknek meg kell: 30 napnál nem régebbi tulajdoni lap az ingatlanról, mindenre 2 tanú, a villanyórát nekem kell kitotózni, melyik a vezérelt, melyik a nappali, nekem kell kiszülni, mi volt az előző tulaj szerződésszáma, minden tulajdonostól nyilatkozat a szerződéskötéshez+2 tanu, stbstbstb...


És persze ezt úgy, hogy az ember dolgozik, és csak munkaidőben lehet ügyintézni.


Remélem olvassa ezt valami balfsz az ÉMÁSZ-tól, de ha nekik jó, hogy szerződés nélkül szívják az áramukat, akkor nem szóltam.



2019. aug. 28. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bürokrácia tipikus virágzása. Mi vagyunk értük, nem fordítva.
2019. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én írattam át émászos órát és nem volt ennyi kecmec.

Összesen az adásvételi kellett és az óraállások 2 tanúval.

A vezéreltről megy a bojler vagy a hőtárolós kályha. Csapd le az egyiket, ha nem ég a házban a villany, akkor a másik a vezérelt. Ha égnek a lámpák, akkor az a vezérelt.

2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez mostani okosság ez a tulajdoni lap, tavaly ilyen még nem volt.

Kíváncsi lennék, egy idős nénike gyalog, meg tömegközelkedéssel, net nélkül, hogy a bánatba intéz el egy ilyet.

Még én is, hogy van ügyfélkapum tulajdoni laphoz, net, autó, stb, itt szívok vele már 1 hete.

2019. aug. 28. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Minden szolgáltatónál át lehet íratni on~line,-náluk is.
2019. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"valami balfsz az ÉMÁSZ-tól"

"Ez a bürokrácia tipikus virágzása. Mi vagyunk értük, nem fordítva."

Az a baj, amikor a tudatlanság karonfogva jár a nagyképűséggel és a rosszindulattal. Akkor nemcsak megfogalmazódik az alaptalan gondolat, hanem még le is íródik nyilvánosan. Az intézkedések mindig a jogos fogyasztó érdekeit szolgálják, és természetesen akkor szigorítanak, mikor valaki megszívatott valakit, és azért, hogy az ne forduljon elő többet. Alap példa ugye, én holnap bemegyek, oszt megszüntetem nálatok az áramszolgáltatást, mondván az ügyintézőnek, hogy én vagyok ti, és minél előbb jöjjenek, dobják le a csatlakozóvezetéket, mert bontjuk a házat.

2020. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 ilyen korábban sem volt, hogy bemondásra lekapcsoljuk, adásvételi vagy bérleti szerződés kellett, és lakott ingatlanban a tulajdonos kérésére sem lehetett kikapcsolni. a volt tulaj szerződésszámát kérni pedig nettó szívatás...
2021. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod, mindig kellett igazolni.
2021. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!