Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Rezsi

A kérdés

Kályhát vennék 16cm2-re, de milyet?

Sziasztok

A kérdés adott!

A szoba magassága 3m~

Csakis fa tülezésű jöhet szóba, központi fűtés pedig nincs.

Tudnátok ajánlani esetleg?

Keress kérdéseket hasonló témában: kályha

szept. 11. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok

16cm2? Egy gyufásdobozban laksz? :D

5kW körülieket nézzél. Az olcsóbbakkal az a baj, hogy hamar kiég benne samott (már ha samott van benne egyáltalán) 1-2 szezon után cserélni kell.

Én mindenképp öntvény kályhát javasolnék, ha nem tudod magad megoldani a samott pótlását.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szoba :D

3 szintes ház, viszont a padláson csak én lakom, de a szobám meg ott van :D

# 2/3Időpont szept. 11. 19:01 Privát üzenet

Vegyél egy kis teljesítményű kandallót vagy vaskályhát.

Egy ilyet vagy hasonlót.

[link]

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 11. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gránit, márvány, agglomerátkő ablakpárkányt szeretnék vennék. Tudtok ajánlani valakit, aki reális (jó) áron adja?
Szerettem volna egy látványos kandallóü kályhát, de lebneszélnek róla sokan, mert szerintük koszol, és a falakat átfesthetem utána, minden évben, amit NEM szeretnék. Ez igaz?...
Üdv Gázkonvektorom a kéménybe van vezetve és a helyére szeretnék egy kályhát tenni, lehetséges?
Panelben vennék 68-71 nm-es lakást. A fűtési számla szempontját tekintve: érdemes-e nem szigetelt házban egyedi mérős lakást vennem?
Hogyan lehet konvektor helyére kályhát beüzemelni?
Milyen kiskandallót/kályhát érdemes venni? Mit kell nézni / mi a jó tulajdonság? Kw, lemez/öntött vas, stb?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Rezsi rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!