Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elárverezett ingatlanomon az...

Elárverezett ingatlanomon az árverési vevő már átiratát a közműveket, mi van abban az esetben ha én nem jelententem be a szolgáltatók felé az eladást?

Figyelt kérdés
Megbízók a vevőben megmutatta a papírokat ellenben én vidékre költöztem és idős beteg vagyok elég problémás lenne felmenni Pestre minden szolgáltatóhoz személyesen.

#Közmu
2019. szept. 28. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik telefon is meg levél is!
2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben ért a számítógéphez, vagy van, aki segítsen, akkor interneten keresztül is el lehet intézni.
2019. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogadják el online mivel a végrehajtótól kellene egy igazolás az eladásról amit én mérgemben már kidobtam és amiért viszont személyesen lehet csak bemenni. Továbbá internetes ügyintézéshez ügygélazonosítóra lenne szükség én pedig minden számláólt kidobtam már ami oda érkezett és befizettem. A vevő már a nevére irta az órákat ehhez a szükséges jegyzőkönyvet aláírtam annak a segítségével tudta csak átírni. A kérdés inkább akkor úgy értendő hogy ilyen esetben kell e nekem még jeleznem a szolgáltató felé az eladást?
2019. szept. 28. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már nem szükséges. Amikor én bementem az ügyfélszolgálatra, hogy bejelentsem az eladást, elfelejtettem vinni az adásvételit. Megnézték a rendszerben és mondták, hogy nem is szükséges, mert a vevő már elintézte.
2019. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az égvilágon semmi, hiteles árverési jegyzőkönyvvel és a tulajdoni lappal a közművek átírása nem lehet gond.
2019. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!