Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan történik a rezsi...

Hogyan történik a rezsi fizetési egy egyedi mérőórás laks esetében?

Figyelt kérdés

mi alapján tudja szolgáltató, hogy mennyit kell fizetni, ha nem ellenőrzik mindenhónapban?


Vagy ellenőrzik?


Igazából az egész folyamat érdekelne, sajnos nem ismerem rendesen a rendszert és nem is találtam megfelelő forrást az interneten. köszi előre is.


2019. okt. 20. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Évente egyszer leolvassák.

Lehetsz éves elszámolásban is, és akkor évente egyszer a leolvasás alapján fizeted az egész évet.

Ha inkább havonta akarod fizetni, akkor 2 lehetőség van:

1. Havonta bediktálod az óraállást telefonon vagy neten és az alapján állítják ki a számlát.

2. Az előző évet elosztják 12-vel és az a havi általányod, ekkor csak a leolvasási év végén derül ki, hogy még kell-e pluszban fizetned, vagy túlfizetésben vagy.

Én időspórolás miatt ahol lehet, éves elszámolásban vagyok, így tizenketted annyit kell foglalkozni a számlákkal.:)

2019. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2019. okt. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!