Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyibe kerül manapság a...

Mennyibe kerül manapság a szennyvíz szippantás?

Figyelt kérdés

Meg akarok venni egy családi házat, de az utcába kb 3-4 év múlva húzzák be csak a csatornát.Ez az infó település építési hatóságától származik. 6 éves maga az épület.

Vizet már megtaláltam. 221 ft/m3 + alapdíj 2180 ft/hó.

Kb 10-12 m3-es lehet elmondás alaőján, de majd, ha megkapom a terveket azt is meg tudom.



2019. nov. 21. 08:16
 1/8 A kérdező kommentje:

GyŐr-Moson-Sopron Megye: Pannonvizen bellül a nyuli üzem mérnökséghez tartozik. Érintett települések: Écs, Nyúl, Pannonhalma, Ravazd, Tarjánpuszta, Győrasszonyfa, Győrság, Győrság-Halomalja, Pázmándfalu, Nyalka, Táp,Pér és Mindszentpuszta.

Már a tel szám is megvan, de lehetetlen őket elérni....

2019. nov. 21. 08:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 2 hete szippantották, 15 ezerbe került, kb. 5 perces munka. Hajdú-Bihar
2019. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudod esetleg, hogy hány m3-t vittek el?
2019. nov. 21. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
10m3 és a Turmix Bt.-től jöttek.
2019. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
Attól függ milyen emésztőd van. Ha 6 éves épület akkor nem régi az emésztő. Ha olyanra csinálták mint régen hogy tud szabadon sivárogni akkor nem igen kell még szippantaod mostamában.
2019. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tulaj mit mond, mert valószínűleg ő sem szippantat putris országban ez nem szokás. szolnok megye 6000ft/m3
2019. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez "sajnos" nem az a fajta... teljessen zárt vasbeton kocka, tetelyén egy 60x60 ajtóval. Mivel átvételkor az ellenőrnek le kell tudnia menni.


Közben elértem a pannonvíz szennyvíz telephelyét, akik a szállítást végeznék: bruttó 3772 Ft/m3, egy szállítással max 4 m3-t tudnak elvinni. Ebbe benne a van a kiszállás is. Szerintem 3 havonta biztosan megtelik, ami 45264Ft/12m3. Ez így nagyon nem olcsó, remélem van a környéken más cég is aki elviszi

2019. nov. 21. 13:16
 8/8 A kérdező kommentje:

6: Ingatlan közvetítőn keresztűl megy a dolog, kb 3 percig láttam a tulajt. Ebbe benne volt a bemutatkozás meg az elköszönés. Az ingatlanos azt mondta évente 2x szokták elvitetni. 3 laknak ott, Mi jelenleg ketten 7 m3 vizet használunk havonta, aztán lehet pazarlósak vagyunk :))

Azaz nekem ott havonta el kéne vitetni a cuccot, mert a második hónapnál kiönt.

Biztos van valami sumákolás a víz mennyiséggel, mert nem tudom elképzelni, hogy 3 felnőtt havi 2 m3 víznél többet ne használjon el.

A másik dolog pedig, hogy a Pannonvíz helyett kellene egy alternatíva költség csökkentés miatt. mert ez havont kb 26000 ft lenne az elszállítás igy...

2019. nov. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!