Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ez sok, vagy jó érték? 20...

Ez sok, vagy jó érték? 20 ezer havonta a villany átalány, amiben benne van a téli fűtés, nyári hűtés,22-24 fok állandoan sütés főzés melegvíz. Daikin klímával. Ház 50m2 plusz felül padlásszoba,6x4 m 210 belmag.

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ez a hasznos alapterület amit leírtam.
2020. jan. 8. 22:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért szinte ingyen van.
2020. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Ez csak vicc ugye? Persze hogy jó.
2020. jan. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is kb. ennyi Gree klímával.
2020. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egész ház villannyal működik, az összrezsid fűssel-hűtéssel 20ezer és neked ezt még meg kell kérdezned???

Mennyivel lennél elégedett?

2020. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó az! Ha, azt nézed hogy egy 30 éves FÉG cirkóval egy normál családi ház fűtése 100-150 ezer között van havonta, főleg zéró szigeteléssel.
2020. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen klíma befűti az egész házat? Nincs valami más fűtés is?
2020. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Mennyivel lennél elégedett?"


tizen párezerrel xD


Nem egy klíma, hanem minden helyiségben egy és túl van méretezve dirket, hogy hamar feltudjon fűteni, így kevesebbet megy, gazdaságosabb. A a gépek 1,2 millióba kerültek, darabonként 300 ezer ft, plusz szerelés. Fürdőszoba szellőztető rendszerrel kap meleget a többi helyiségből, kifelés szellőztetés hővisszanyerő szellőztető ventilátorokkal van minden szobában. Egy gázfűtés terveztetése, engedélyeztetése többe lenne. hátrány, hogy valamennyi hangja van neki. 19 dba ha minden igaz. nem lehet hallani csak ha alámész. Ami még fontos, ha ilyet akarsz, akkor számold rá, hogy cső az több kell mint egy méter. én dirtekt úgy kértem, mivel a leolvasztás vízzel jár és sajnos hiába van cső, nem mindig ott folyik le, így a fal megóvása érdekében nekem beton placcokon ülnek kint a kültéri egységek az alaptól 1 méterre....

2020. jan. 9. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi csak a nappalit fűtjük klímával +villanybojler villanysütő is van és 15 ezer a villanyszámla.Szóval nálad nem sok a 20 ezer ha minden azzal megy
2020. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből van a házad falazata?, szigetelés van, milyen?A klímák lent vannak mind a 4? A padlás szobákat mivel fűtöd?A kérdésem oka, az én házam is ekkora alapterületre, a padlásbeépítés hamarosan megkezdődik, fent nekem 4*7m lesz beépítve.A ház vegyes falazat 60cm körüli vastagságban, fafödém.Szívesen fűtenék klímával, de megközelítőleg sem találtam olyan tapasztalatot mint a tiéd.
2020. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!