Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan kell átírást kezdeménye...

Hogyan kell átírást kezdeményezni az NKM-nél online?

Figyelt kérdés
Vásároltunk lakást, és sajnos személyesen nem tudom elintézni az átírásokat az nkm-nél, mivel zárva vannak a járvány miatt. A régi tulajdonos azonosítószámával kell újra regisztrálnom és a mérési pont azonosítót el kell kérjem tőle egy számláról?

2020. jún. 11. 09:21
 1/1 Kőhalmi László válasza:
Egy héttel ezelőtti a kérdésed, azóta a legtöbb ügyfélszolgálat elindult, vagy a napokban indul, így érdeklődj náluk, mikor tudsz személyesen bemenni. Ha nem szeretnél órákat ott dekkolni, akkor menj fel a honlapjukra, és olvasd el az ügyfél tájékoztatót, hogy mi a teendőd, milyen dokumentumok elektronikus megküldése szükséges, illetve milyen dokumentumokat kell kitölteni online formában. ( [link] Úgy vettem ki, hogy az áram és a földgáz szolgáltatás átírását külön kell végezni, de ezt nem tudom biztosan mivel én nem NKM-es ügyfél vagyok. Remélem segítettem elindulni.
2020. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!