Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha teljesen elfelejt az ember...

Ha teljesen elfelejt az ember gázt, vagy villányt, vizet diktálni egy hónapban, akkor kapok helyette részszámlát, és nem kapcsolják ki, ugye?

Figyelt kérdés
Életemben először fordult elő ilyen, az ÉMÁSZ honlapján is azt olvastam, hogy így lesz. Az ügyfélszolgálatot kissé nehéz elérni, de persze mindenképp hívom majd őket, de került már valaki ilyen helyzetbe?

2020. jún. 11. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk küldtek egy becsült számlát, az előző havi fogyasztás alapján. Kicsit több volt mint amennyi a valóságban lett volna, a túlfizetést jóváírták később. (Ha kevesebbet becsülnek, akkor gondolom a fennmaradó részt hozzáadják a következő diktált számládhoz.)
2020. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átalányt számolnak ilyenkor arra a hónapra, amit később kiegyenlítenek a számlán felfelé vagy lefelé.
2020. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már így én is.

Az előző fogyasztásokból kalkulálva egy átlagfogyasztást küldenek.

Kikapcsolni akkor fogják, ha nincs számla befizetve bizonyos ideig.

2020. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, #1 vagyok, lemaradt hogy Elmű villanyszámlára vonatkozott amit írtam.
2020. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Küldenek egy hasonló összegű szàmlát mint amit fizetni szoktál.
2020. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!